Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki telewizor kupić 21', 25' ?

darek63 29 Dec 2005 19:19 963 3
    darek63
    Level 11  
    Witam,

Mam bardzo gorącą prośbę. Jaki polecilibyście telewizor 21-29'.
    Chociaż tak naprawdę najlepiej pasowałby mi 25', ale z tego co pamiętam w sklepach jest ich mało.
    Do tej pory mam 21' Thomsona mono, ale chyba go oddam "potrzebującym w rodzinie".
    Czym kierować się przy wyborze TV?, co można lub warto mieć, a czego nie? Jakie firmy są "cacy" a jakie "be" ? Jakie produkty lub funkcje unikać?
    Preferencje: średnia lub średnio-wysoka półka, dobra jakość obrazu i całego sprzętu, "bezawaryjność", dobry serwis, chyba 100 Hz (choć nie wiem co to daje), stereo, dobry pilot, dobry głos, ................ i sporo tego, no "tego dobrego", a czego nie potrafię teraz nazwać.

Będę wdzięczny za podpowiedzi co kupować lub czego nie kupować.
    securite
    Level 15  
    Polecam 100 Hz (to częstotliwość odświeżania obrazu,oszczędza oczy) i jak największy czyli w twoim przypadku 29 cali,panorama oczywiście,stereo
    mnie to się marzy taki 42 cale plazma,ale tak jak napisałem marzy mi się tylko i tyle - cena zabija jak narazie
    darek63
    Level 11  
    Muszę zrobić symulację czy zmieści mi się TV 29'. W sytuacji, gdy jestem już umeblowany, dobieram wymiar TV do tego co mam. TV ma się "zmieścić i niezdominować" pomieszczenia, i może okazać się, że 25' to optimum. Ponieważ w sklepach jest mało modeli 25' mam pytanie: czy to przypadek, czy wynika to z jakiś uwarunkowań. Czy w rozmiarach 25' jest taka sama jakość jak w TV 21' lub 29'.

Ponawam prośbę o informacje dotyczące "dobrych lub złych" funkcji, modeli, firm.
    darek63
    Level 11  
    Możecie coś podpowiedzieć ? Bardzo proszę.