Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 3650 bialy ekran,laduje,niby wchodzi do menu wina soft

Bad boY 30 Gru 2005 16:14 783 3
  • #1 30 Gru 2005 16:14
    Bad boY
    Poziom 2  

Witam serdecznie prosilbym o natychmistowa pomoc mam problem z nokia 3650 oddalem ja do serwisu poniewaz niedzialalo w niej ladowanie oraz klawisze dzis ja odebralem i powiedziano mi ze nie da sie z nia nic zrobic poniewaz plyta glowna jest przegieta ale zobaczylem ze ladowanie i klawisze dzialaja natomiast wyswietlacz caly czas swieci na bialo myslal bym ze to wina softu ale w serwisie nie zmienili by softu? pozatym mozna na niego dzwonic slychac dzwieki klawiszy wiec soft chyba odpada jak myslicie?

Pozdrawiam serdecznie!!!

• #2 30 Gru 2005 17:39
    gonti
    Poziom 17  

zle zalozony/uszkodzony lcd cos ten servis cienki skoro oddaje w stanie gorszym niz byl pierwotnie

• #3 30 Gru 2005 17:44
    djjack
    Poziom 27  

sprawdz najpierw imei z naklejki i telefonu wteczas bedziesz miał pewnosc ze to jest telefon ktory dałes do naprawy

• #4 30 Gru 2005 19:45
    Bad boY
    Poziom 2  

hahahaaaa!!!! Zrobilem ten telefon!!!!!!! w serwisie bardzo inteligentni panowie poprostu nie zalaczyli lcd do plyty glownej wystarczylo przeczyscic i zalaczyc do plyty glownej tasme z lcd telefon zrobiony!!! a w serwisie za darmo naprawili mi ladowanie i klawisze i tylko nie dopieli tasmy z lcd do plyty ale fart!!! Pozdrawiam serdecznie i do uslyszenia!!!

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME