Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Elektrolux EW 1066F nie pobiera wody

30 Gru 2005 18:42 4363 4
  • Poziom 10  
    Problem się zaczął z pompą odprowadzającą, została ona wymontowona oraz wymontowałem pompę drugą do zraszania, po sprawdzeniu (pompy są ok) i zamontowaniu wszystkiego ponownie oraz po uruchomieniu pralki okazało się że teraz nie pobiera wody.
  • Specjalista AGD
    Wejdź w tryb serwisowy (wybierak programów na "zero"; przycisk start/pauza, funkcyjny, power) wszystkie trzy przyciski naraz, przez trzy sekundy.
    Potem przesuń wybierak programów dwie pozycje w lewo i podaj które lampki migają.
  • Poziom 10  
    W trybie serwisowym przy pokazaniu ostatniego błędu palą się diody druga, czwarta i szósta. czyli problem z silnikiem którego nie ruszałem:?:
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    charles71 napisał:
    W trybie serwisowym przy pokazaniu ostatniego błędu palą się diody druga, czwarta i szósta. czyli problem z silnikiem którego nie ruszałem:?:

Przerabiane sto razy. Za zbyt mądra elektronika, która nie pozwala na rozpoczęcie żadnego programu... (cykl zablokowany z zamkniętymi drzwiami).
    Do czyszczenia silnik z osadu "pyłków" (szczotki, pasek), jak również wilgoć w pomieszczeniu (kondensacja- wystarczy wysuszyć ciepłym nawiewem-suszarka, farelek), i będzie śmigać... :D

E54, bo taki błąd pokazuje pralka:
    uszkodzenie: przebicie na silniku, elektronika
    cykl zablokowany z zamkniętymi drzwiami
  • Poziom 10  
    Suszarka pomogła:) śmiga jak nówka:) dzięki