Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Corsa C - pomoc przy podlaczeniu centralnego zamka

30 Dec 2005 22:30 2820 1
  • Level 2  
    Witam!

Kupiłem centralny zamek do Corsy C i nie mam pojecia jak go podlaczyć.
    Oto link do tego centrala: http://hi-fi.auto.pl/sklep/images/corsa2d.jpg

Z 6 pinowej kostki wychodzą 4 luźne przewody. Czarny to masa, czerwono-czarny to chyba zasilanie. Pozostały brązowy i fioletowy. Do czego je podpiąć. Mam jeszcze pytanie na jakim bezpieczniku podłączyc centrala 15 A bedzie wystarczający?

Napiszcie mi jak typowemu pastuchowi.

Pozdrawiam
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 13  
    witam co do zestawu to pierwszy raz widze no oko wyglada niezbyt solidnie ale nie o tym tu mowa
    jesli wiazki pasuja ci do siłowników tj dwa kable do siłownika slave czyli drzwi pasazera i piec do siłownika master drzwi kierowcy to wszystko masz ok. rozumie ze to auto 2 drzwiowe. co do kabli to pewnie tak jak piszesz czarny masa czerwono czarny zasilenie + a te dwa pewnie do sterowania z alarmu. mozesz to sprawdzic nastepujaco podłącz siłowniki do sterownika ta orginalną wiązka podaj zasilanie na czarny - a na czarno czerwony + złap w reke siłownik master (ten z 5 przewodami) i wcisnij lub wyciąg trzpien powinno to samo sie zrobic z drugim. jesli tak jest to ok. teraz dotknij jednym z pozostałych kabli do masy siłowniki powinny sie otworzyc jesli dotkniesz na chwile drugim powinny sie zamknąc i tak na przemian . bezp 15A bedzie jak znalazł.POWODZENIA w razie problemów pisz.