Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Corsa C - pomoc przy podlaczeniu centralnego zamka

funas 30 Dec 2005 22:30 2943 1
    funas
    Level 2  
    Witam!

Kupiłem centralny zamek do Corsy C i nie mam pojecia jak go podlaczyć.
    Oto link do tego centrala: http://hi-fi.auto.pl/sklep/images/corsa2d.jpg

Z 6 pinowej kostki wychodzą 4 luźne przewody. Czarny to masa, czerwono-czarny to chyba zasilanie. Pozostały brązowy i fioletowy. Do czego je podpiąć. Mam jeszcze pytanie na jakim bezpieczniku podłączyc centrala 15 A bedzie wystarczający?

Napiszcie mi jak typowemu pastuchowi.

Pozdrawiam
    rafio21
    Level 13  
    witam co do zestawu to pierwszy raz widze no oko wyglada niezbyt solidnie ale nie o tym tu mowa
    jesli wiazki pasuja ci do siłowników tj dwa kable do siłownika slave czyli drzwi pasazera i piec do siłownika master drzwi kierowcy to wszystko masz ok. rozumie ze to auto 2 drzwiowe. co do kabli to pewnie tak jak piszesz czarny masa czerwono czarny zasilenie + a te dwa pewnie do sterowania z alarmu. mozesz to sprawdzic nastepujaco podłącz siłowniki do sterownika ta orginalną wiązka podaj zasilanie na czarny - a na czarno czerwony + złap w reke siłownik master (ten z 5 przewodami) i wcisnij lub wyciąg trzpien powinno to samo sie zrobic z drugim. jesli tak jest to ok. teraz dotknij jednym z pozostałych kabli do masy siłowniki powinny sie otworzyc jesli dotkniesz na chwile drugim powinny sie zamknąc i tak na przemian . bezp 15A bedzie jak znalazł.POWODZENIA w razie problemów pisz.