Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czy ktos wie co to za radio??

fafor 30 Gru 2005 22:39 1801 9
  • #1 30 Gru 2005 22:39
    fafor
    Poziom 2  

dostalem radio bez panela i zupelnie nie wiem co to za sprzet i jaki panel dokupic :(
    zadnych napisow firmy zdejmowalem nawet pokrywe dolna i gorna -- takze nic o firmie :(
    panel zdejmuje sie w lewym gornym rogu na dole po lewej jest dioda czerwona obok w otworze przycisk reset
    niech mi ktos doradzi co to za badziewie
    thnx

0 9
  • #2 31 Gru 2005 00:05
    Sady
    VIP Zasłużony dla elektroda

Wygląda na jakieś typu "Clatronik" hipermarketowy wynalazek

0
  • #3 31 Gru 2005 08:44
    Gryszka B
    Poziom 17  

raczej na firmowe nie wygląda miałem kiedyś podobną podróbkę PIONIER
    nie mylić z oryginałem PIONEER była identyczna różni się tylko napisem i tym ze nie miała z tyłu kostki tylko wyprowadzone przewody poza tym wszystkie funkcje i rozmieszczenie klawiszy jak i wyjmowany panel i sposób mocowana panela były identyczne i to jest podobne do tego co miałem

0
  • #4 31 Gru 2005 10:34
    fafor
    Poziom 2  

tak wlasnie sobie przegladalem po tych i firmowych i kiczowatych ale nic podobnego nie udalo mi sie znalezc :(
    bo tu zeby wlozyc plyte to trzeba opuscic panel
    (panel zjezdzany) a chyba wszystkie kiczowate maja panel z otworem na plyte.........
    a ze przewody tak wystaja to i w dobrych markowych widzialem ....

0
  • #5 31 Gru 2005 10:45
    SlaweK
    Poziom 43  

Że to badziewie niefirmowe to ju ustaliliśmy. Specjalnie nie pisano marki bo zmieniała się ona a życzenie sprzedawcy. Mnie to wygląda jak produkcja Daewoo ale pod inną nazwą, mogło się nazywać Benson, Tenson, Tevion czy jak im do głowy przyszło.
    Zrób dokładniejsze zdjęcie tej naklejki, może tam coś będzie co nas naprowadzi. Ale myślę że nie warto sobie takim radiem głowy zawracać.

SławeK

0
  • #6 31 Gru 2005 14:04
    arko100
    Admin grupy RTV

Mi to wygląda na MEDION

0
  • #7 31 Gru 2005 15:16
    djlj24
    Spec od car audio

Medion, Tevion, Pionier, Clatronic, Elta może to być cokolwiek. Jeszcze lepiej, że możesz trafić niby pasujący panel a jednak nie będzie pasował. Swego czasu po likwidacji serwisu dostałem kilka sztuk takich złomów bez paneli (jakieś pozostawiane przez klientów - na zasadzie "to się nie opłaca naprawiać") i nie udało mi się do tego nigdy paneli dopasować. Na części też to się nie nadawało - bo to sama chińszczyzna i nic ludzkiego nie ma w środku.
    Swoją drogą bierzesz niby dwa takie same a są zupełnie inne w środku. Zero symboli, jakiś numerów modelu tylko numer fabryczny, z którego nic nie wynika.

0
  • #8 16 Lut 2006 00:16
    magnetron
    Poziom 11  

...na 90% Clatronic AR557

0
  • #9 16 Lut 2006 13:52
    Ladro000
    Poziom 11  

Hmm miałem coś takiego to jest coś nimieckiego tylko ja mialem takiego wynazka z mp3 miałsredbny panel z dwoma wyswietlaczami w kształcie o kółeczek
    ta opadaniec taśma od clarioan napewno pasuje

0
  • #10 22 Lut 2006 20:08
    piotrek1984
    Poziom 11  

Mój znajomy miał identycznie wyglądające Daewoo, więc przypuszczam ze to może być to. Miał do tego panel w którym był podświetlany na niebiesko wyświetlacz i poświetlane na czerwono klawisze

0