Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault megane 1.6 16v k720 1997rok nie pali

inko 01 Sty 2006 19:07 1655 3
  • #1 01 Sty 2006 19:07
    inko
    Poziom 9  

nie moge uruchomi sam.tzn. cały czas przekażnik rozłacza pompke paliwa cewka i czujniki są ok tylko niewiem czy przełacznik uderzeniowy jest ok bo nie ma oporu 1 ohma próbowałem go resetowa ale to nic nie daje prąd dochodzący do tego przełacznika jest ok do sterownika też.przez cały czas przekażnik rozłącza pompe.pomocy.aha pompa chodzi bo na krótko działa poprawnie nie można wogóle uruchomi pojazdu.jeszcze jedno pali się kontrolka air bag-u ale nie ma żadnego błedu sprawdziłem to euroscanem visa1.83.dzięki

• #2 01 Sty 2006 20:43
    romuald
    Poziom 13  

Na temat silnika nie wypowiadam się. Problem opisałeś tak, że nie wiem o co ci chodzi.
    Spróbuj jeszcze raz na spokojnie i pamietaj o przecinkach i kropkach.
    Sterownik poduszek może być zablokowany /np. testerem diagnostycznym w serwisie w celu zabezpieczenia się przed przypadkowym odpaleniem poduszek podczas naprawy autka/ lub jest
    po strzale.
    Odłącz np. napinacz i odczytaj błędy. Jeżeli nadal brak to sterownik jest po strzale lub tester do d.... Jeżeli jest błąd to oznacza, że należy odblokować sterownik testerem - NXR lub CLIP.

• #3 02 Sty 2006 11:55
    inko
    Poziom 9  

możesz cos bliżej na temat tego tester

Dodano po 2 [minuty]:

jeżeli chodzi o zapalenie to już wszystko ok ,,nie było dobrej masy,, ale ten airbag nadal świeci spróbóje tak jak pisałeś dzięki

• #4 10 Wrz 2017 18:44
    inko
    Poziom 9  

temat rozwiązany jak zwykle sam musiałem to ogarnąć

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME