Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirpool AWT 5088/4 nie podgrzewa wody

02 Sty 2006 10:45 1958 4
  • Poziom 10  
    Mam problem z w/w pralką,opisze dokładnie o co chodzi.
    pralka pobiera wodę,po kilku obrotach bębna włącza się grzanie tzn.sprawdzałem to miernikiem do grzałki dochodzi napięcie ,tylko tyle,że jet to napięcie 100 V,dalszy cykl prania jest prawidłowy, problem w tym ,że grzałak nie grzeje,sprawdziłem ją i okazało się ,że jest jednak dobra ,sprawdzłem też czujnik ma obieg czyli raczej też jest sprawny,nie wiem o co chodzi w czym tkwi problem nie wiem jakie napiecie powinno dochodzic do grzałki,sprawdzałem też styki w programatprze wszystko jest czyściutkie.Może ktoś psiada schemat do tego typu pralki Jeżeli jest ktoś kto może mi pomóc będę bardzo wdzięczny.
  • Poziom 10  
    możesz mi podpowiedzieć jak to zrobć
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    hydrostat,jest to układ przełączający ,podajacy napiecie na dalsze układy w pralce ,po pobraniu wody,wzrasta cisnienie i w hydrostacie przełączaja sie zestyki i jest podawane napiecie na silnik programatora i także na grzałke,oczywiście przez styki programatora,może jest także zastosowany przekaznik zasilania grzałki i to należy sprawdzić.Masz miernik to powinieneś sobie poradzic.
  • Poziom 10  
    dzięki ,już wszystko działa w takim razie odwołuję mechanika super !!!

Dodano po 3 [minuty]:

jeszcze raz dziękuję jak dla mnie to zaoszczędziłem kupe kasy bo za sam dojazd chcą 40zł
    Pozdrawiam