Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zamek wewnętrzny 126p. W jaki sposób wymienić?

02 Sty 2006 11:07 1073 6
  • Poziom 9  
    witam chial bym sobie wymienic zamek wewnetrzny w dzwiach od sytrony pasazera, jak jest jakis sposob zeby to zrobic szybko to prosze o podpowiedz !
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Co to jest "zamek wewnętrzny"? Chodzi ci o kasetę zamka, klamkę? Tak, czy siak, trzeba rozebrac tapicerkę i masz wtedy dostęp.
  • Poziom 9  
    chodzi o ten zamek co sie podlancza te wszystkie ciegna, chodzi mi oto jak go wyciagnac jak tam jest taka mala dziura ?
    O który?!? Chodzi ci o samą kasetę zamka. Jaki mały otwór? Gdzie? Bo nie moge cię zrozumieć. Odczepiasz tapicerkę i masz w sumie jeden wielki otwór. I masz dostęp do wszystkich mechanizmów zamka.
  • Poziom 9  
    wlasnie chodzi mi o ten caly mechanizm! musze go wymienic bo mi szczelila sprezynka i nie moge otwierac dzwi
    Ściągasz tapicerkę, odczepiasz zatrzaski cięgieł i je odczepiasz, odkręcasz cheba trzy śruby z łbem krzyzowym od stony zatrzasku zamka (od zewnątrz drzwi i zamek ci spada na dół drzwi. Wyciągasz stary wkłądasz nowy i przykręcasz. Zostaje ci tylko wyregulowanie klamki wewnętrznej, żeby drzwi się dobrze otwierały. Zajmie to nie dłużej niz 1h.
  • Poziom 9  
    witam! dziekuje wszystkim problem rozwiazany