Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

symulacja poduszki powietrznej

02 Sty 2006 21:37 15269 17
  • Poziom 20  
    Czy majac Demo Board z noty aplikacyjnej powyzszego ukladu mozna robic chip tuning jak w kwp2000 sprzedawanym na allegro? Mi sie wydaje, ze tak ale nie jestem tego pewien wiec prosilbym o wyjasnienie. No bo jesli prawda jest to co mowie to chyba ten uklad sobie zamowie i zrobie ta plytke. Koszt nie powinien wyniesc wiecej niz 200-220 PLN, no bo 44,50 dolarow kanadyjskich to za same uklady + ewentualnie podatek przy odprawie no i reszta elementow to smieszne ceny, a plytka drukowana rozrysowana dostepna jest na stronie producenta :)
  • Poziom 20  
    czy naprawde nikt mi nie moze odpowiedziec?? :(
  • Poziom 11  
    płytki do 327 nie ma na stronie producenta chyba że na oczy mi coś padło
  • Poziom 20  
    szukajcie a znajdziecie ;)
  • Poziom 11  
    ELM can only diagnose. You can't flash ecu with him. Only read fault codes and live data.
  • Poziom 20  
    hmm...tak pisze w nocie? Bo nie mam czasu teraz szukac :(
  • Poziom 10  
    To prawda na ELM 327 tylko diagnoza silnika i kody błędów możesz wejść na www.obd.net.pl
  • Poziom 2  
    To buy ELM 327 dongle, BMW scaner 1.3.6. dongle, VaG Prog dongle, VAG COM CAN DMA dongle. the purchase chip for elm 327. shemas for all devices
    I want to buy all this
    please privat mesage to mee
  • Poziom 17  
    Ten interfejs sprawda silniki i tylko silniki wszystkich marek po 2000 roku. Sa pewne wyjątki sprawdza niektóre marki ze starszych roczników. Nie można robić tuningu jak i sprawdzać innych urządzeń w samochodzie. Dołączam plik Data Sheed tego chipa.
  • Poziom 12  
    Witam Jaki soft do elm 327 stosować ?
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich, posiadam Forda Mondeo 1,8 benzyna z 98r. i pytanie moje czy ten interfej( ELM 327) będzie współpracował z moim autem ?
  • Poziom 17  
    Powinien współpracować jeżeli masz gniazdo diagnostyczne OBD2 a te roczniki już miały.
  • Poziom 11  
    kupiłem ELM 327 v1.3 podpiąłem pod Renault master 2,5 dci 2004r i nic, na laptopie mam viste. wykrywa właściwy port com i nic więcej.
    jaka może być przyczyna?
  • Poziom 14  
    Kolego a jaki program użyłeś do tego mastera? Spróbuj ScanXl połączysz się bez problemu z masterem a tak po za tym to elm 327 obsługuje samochody europejski po 2001 roku w załączniku soft
    Załączniki:
  • Poziom 11  
    użyłem ScanMastera, PCMSCAN v2.4.9 i paru innych darmowych. na niektórych niby się łączy tzn wykrywa VIN ale nic więcej, wiem że jest błąd czujnika ciśnienia na listwie bo był podłączany pod inny interfejs (za 5000zł) a ten nie wykrywa żadnych błędów. Podłączałem go też pod Mastera 3,0 dci z 2005 na tym już pokazywał wykresy itd. obrotomierz i inne zegary na laptopie chodziły.
  • Poziom 11  
    a kojarzy ktoś może błąd P0398, bo nigdzie nie mogę go znaleźć a wyskoczył mi raz.