Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes 124 1988r podgrzewane lusterko z prawej strony?

06 Sty 2006 11:40 2778 5
  • Poziom 16  
    Witam czy mercedes 124 300TD z 1988r posiadający podgrzewane lusterko z lewej strony ustawiane recznie a po prawej elektrycznie czy to elektrycznie było tez podgrzewane a jesli było to czego niedziała? czy jest jakis bezpiecznik do tego ? i jeszcze czy ktos wie jak wymontowac wkład tego lustra z prawej strony bo niechce go zepsuc a wtedy bym wiedział czy jest podgrzewane jak ktos wie cos na ten temat to niech cos napisze z góry dzieki
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    włączając ogrzewanie tylniej szyby uruchamiasz podgrzewanie lusterek.
  • Poziom 16  
    hmm z tego co zauwazyłem to podgrzewanie lusterka z prawej strony samo sie włancza jak jest ujemna temp niemusze włanczac podgrzewanai szyby zeby je podgrzewało to niewim własnie jak to działą sorr z lewej strony od kierowcy bo z prawej strony mi niedział

Dodano po 3 [minuty]:

hmm z tego co zauwazyłem to podgrzewanie lusterka z prawej strony samo sie włancza jak jest ujemna temp niemusze włanczac podgrzewanai szyby zeby je podgrzewało to niewim własnie jak to działą

Dodano po 32 [sekundy]:

hmm z tego co zauwazyłem to podgrzewanie lusterka z prawej strony samo sie włancza jak jest ujemna temp niemusze włanczac podgrzewanai szyby zeby je podgrzewało to niewim własnie jak to działą
  • spec od auto-elektro
    zobacz czy jest zasilanie
    pociagasz wklad od zewnetrznej strony i wyjdzie
  • Spec od Mercedesów
    W tym modelu grzanie tylnej szyby nie ma żadnego związku z podgrzewaniem lusterek. Tutaj do lusterka dochodzi cały czas napięcie, natomiast na tylnej stronie wkładu lusterka jest umocowany taki termostat "pastylka" który ma za zadanie załączać lusterko przy spadku temperatury oraz zabezpiecza lusterko przed przegrzaniem. O wyciąganiu wkładu nie będę pisał, po co ma zginąć parę wkładów więcej, i tak już traci się ich za dużo :oops: Do przewodów możesz dojść od środka, po zdjęciu trójkąta zakrywającego śruby mocujące lusterko.

Pzdr.
  • Poziom 16  
    ok dzieki