Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm COBRA 7905 nie działa

06 Sty 2006 19:24 1999 2
  • Poziom 2  
    Witam mam alarm Cobra 7905 montowany w renówce, po wypadku alarm przestał działać mimo że nie został mechanicznie uszkodzony nawet zadrapania na nim nie ma :-) w porównaniu z autem. Wiem że to nie jedyny przypadek z tym alarmem, dlatego prosiłbym o rady. Zasilanie do niego dochodzi, ale alarm nie żyje. W instrukcji wyczytałem że ma wbydowany bezpiecznik elektroniczny ale nie wiem jak on działa i gdzie może być. Także jeśli ktoś miał podobny problem i go rozwiązał to jeszecze raz prosiłbym o poradę, z góry dzięki.
  • Poziom 15  
    Napisze jednym zdaniem...Nie zastanawiaj sie nad tym co mu dolega tylko wymień go na inny .To nie jedyny przypadek uszkodzeń tych systemów montowanych fabrycznie przez renault zazwyczaj po kilku latach umierają śmiercią naturalną (najprawdopodobniej uszkodzenie nei ma nic wspólnego z wypadkiem) a próby ich reanimacji często przewyższają koszty nowego systemu ( ok 150 zł kupisz już profesjnalny i dobry alarm) i zapomnisz o problemach systemu COBRA :))
  • Poziom 15  
    Warto spróbować wpisać jeszcze raz piloty Cobry tak mają że często "gubią ", niestety do wpisania będzie konieczna znajomość kodu PIN tego konkretnego egzemplarza.
    Jeżeli nie posiadasz PIN-u to odszukaj w W-wie firmę Italsec, poproś tam ładnie a Pani poda Ci PIN wynikający z nr seryjnego odczytanego spod małej klapki.