Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tuner satelitarny kenwood dtf 1

07 Sty 2006 16:16 2566 11
  • Poziom 2  
    mam problem pomocy! dostałem tuner kenwood dtf 1 zaprogramowany na hodbida a tależ mam skierowany na astrę, tależ z konwerterem został mi po wizjii co mam zrobić żeby odbierac darmowe programy

A mógłbyś pisać poprawnie, po polsku ? <SławeK>
  • Poziom 35  
    przestaw antene na HB czyli 6stopni w prawo.
  • Poziom 2  
    ale w prawo nie mogę bo budynki zasłaniają, a jeżeli mi się to uda to też kąt nachylenia mam zmienić?
  • Poziom 35  
    kąt elewacji jest taki sam.po znalezieniu HB możesz najwyżej skorygować.
  • Poziom 43  
    Oryginalny tuner, jeśli masz oryginalną, niekoniecznie płaconą kartę odbiera Astrę na programach powyżej 500-tnego. A repertuar programów niekodowanych jest podobny tylko mniej polskich.

SławeK
  • Poziom 2  
    przestawianie taleza nic nie dało cały czas tuner widzi astrę(74%sygnału), tuner ma przegrane oprogramowanie i chodzi bez karty może coś z tym oprogramowaniem albo ja coś robię nie tak

Dodano po 3 [minuty]:

mam pytanie do "pajo21" przestawić antenę o 6 stopni w prawo jak stoję od przodu anteny czy od tyłu anteny
  • Poziom 17  
    Od tyłu. I naucz sie pisać poprawie (ortografia) !!!
  • Poziom 35  
    6 stopni to jest około 5-6 cm (na wysokości konwertera)
  • Poziom 43  
    Ogólnie to życzę wesołych świąt... wiekanocnych jeśli chcesz ustawiać antenę na wskaźnik w tunerze. Trudno jest a szczególnie przy powolnym DTF1, który często myli się przy tym, nie wiesz jak ustawiony jest transponder wg którego mierzy i nieznane oprogramowanie. A praktycznie dokładne ustawienie na taki wskaźnik nie jest możliwe, za mało czuły jest. Lepiej poproś kogoś z lepszym tunerem, tunerem analogowym (widząc tv i mając wprawę można ustawić prawie tak dokładnie jak na miernik) lub miernikiem sygnału.
    Wielu takich cwaniaczków co ustawiło sobie antenę samemu wydzwania do mnie jak tylko pogoda się pogorszy że nie daje się oglądać.

SławeK
  • Poziom 35  
    SlaweK napisał:
    Ogólnie to życzę wesołych świąt... wiekanocnych jeśli chcesz ustawiać antenę na wskaźnik w tunerze. Trudno jest a szczególnie przy powolnym DTF1, który często myli się przy tym, nie wiesz jak ustawiony jest transponder wg którego mierzy i nieznane oprogramowanie. A praktycznie dokładne ustawienie na taki wskaźnik nie jest możliwe, za mało czuły jest. Lepiej poproś kogoś z lepszym tunerem, tunerem analogowym (widząc tv i mając wprawę można ustawić prawie tak dokładnie jak na miernik) lub miernikiem sygnału.
    Wielu takich cwaniaczków co ustawiło sobie antenę samemu wydzwania do mnie jak tylko pogoda się pogorszy że nie daje się oglądać.

SławeK

SławeK ma racje:D:D:D