Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CCRT 700 i Corsa C 2001r.

Fałek 08 Sty 2006 13:12 1851 4
  • #1 08 Sty 2006 13:12
    Fałek
    Poziom 16  

Witam wszystkich.Czy ktoś może mi napisać,czy to radio powinno działać w corsie C? Po włożeniu i włączeniu radia jest tylko sygnał "pik"w głosnikach,na wyświetlaczu nie ginie data i nie pojawia sie nic by można było wprowadzić kod.Może trzeba wyświetlacz przeprogramować?A może poprostu te radia były do wyższych modeli Opla? Prosze o podpowiedż.

0 4
  • #2 08 Sty 2006 14:43
    tom2003
    Poziom 11  

to co pamietem to radio nie bedzie dzialalo z wszystkimi wyswietlaczami ,w pierwszej kolejnosci przkodowalbym index wyswietlacza i problem sie wyjasni

0
  • #3 08 Sty 2006 15:07
    djlj24
    Spec od car audio

Wyświetlacz musi być do telefonu. Inny nie ma szans działać, coś widzę, że podłączyłeś bo pasowało złącze (a ta Corsa chyba ma dużą dziurę na radio więc wtyczka wlazła). Programowanie wyświetlacza nic nie da.

0
  • #4 08 Sty 2006 20:51
    Fałek
    Poziom 16  

Tak dziura na radio jest duza,ale jest zamontowany dystans i radio o normalnych rozmiarach,lecz nie oryginalne(opla).Miałem nadzieję ze ccrt 700 bedzie działało z tym wyswietlaczem i miałbym w miare porządne radio.Rozwiały sie jednak moje nadzieje.Dziękuje wszystkim za pomoc.

0
  • #5 05 Sie 2008 15:54
    pawfil1
    Poziom 11  

Mam takie radio w swojej astrze i miałem mały problem z wyświetlaczem ale po konsultacji z fachowcem dowiedziałem się że wyświetlacz do tego radia jest specjalnie zaprojektowany tylko do niego.
    Także radio Philips CCRT 700 nie będzie wyświetlać informacji na standardowym wyświetlaczu montowanym w Oplach.

0
  Szukaj w 5mln produktów