Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Gdzie podłączyć kabel minusowy(masa) od wzmaka żeby działał?

crazy_88 08 Jan 2006 13:39 1032 6
    crazy_88
    Level 42  
    mam pytanko gdzie podlaczyc kabel minusowy(masa) od wzmaka zeby dzialal???
  • Helpful post
    paweltbg
    Level 10  
    szukaj w okolicy tylnich lamp... tam gdzieś będa przewody zmasowane i tam sie wepniesz ;)
  • Helpful post
    coobah
    Level 17  
    a ja mam podpiety pod mocowanie tylniego amortyzatora i jest OK
  • Helpful post
    DaViD1988
    Level 12  
    Poszukaj gdzieś miejsca gdzie możesz przypiąc do blachy... tylko oczyśc je dokladnie z farby.... i bedzie ok
    kraz73
    Level 28  
    Ja se spawłem śrubę 10 na nadkolu. :D

Ale było tam też do jasnej ch... miejsc z wystającymi śrubami, ew. miejscami na śruby wreszcie to bagażnik. A jak faktycznie nie uda Ci się znaleźć miejsca w bagażniku to zostaje jeszcze tylna kanapa, mocowanie pasów, amorów itp, ew śmiganie do - z aku.
    paweltbg
    Level 10  
    wspawałes śrube ? nic nie zaczyna rdzewieć? gratuluje wyboru :)
    kraz73
    Level 28  
    paweltbg wrote:
    wspawałes śrube ? nic nie zaczyna rdzewieć? gratuluje wyboru :)

:D jestem elektrykiem samochodowym nie sądzisz chyba, że mam jakikolwiek problem z dostępem do farb, lakierów itp świństwa?? na chol... mam czegoś szukać jak sobie mogę to dospawać? Lepiej się przyznaj, że wrzuciłeś wzmacniacz do bagażnika luzem bo u mnie sobie przykręciłem na kawał blachy dospawany do podłogi. Walał się po podłodze w warsztacie kawałek dachu od Seata co miałem z nim zrobić opchnąć na złom za 0,005 zeta? A tak znalazł godziwe zastosowanie tak jak i owa śruba.
    Uprzedzając pytanie o pętlę masy, na podstawie planów z interka w autku zamontowałem linię zbalansowaną. Kto wie o co chodzi wie także jakie rozwiązuje problemy. Obudowa powstała z blachy bagażnika od kaszla, solidnie zespawana i zabezpieczona przed tlenkiem rdzy.