Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sprzedam aparat Cyfrowy HP 945 z dodatkami

dori171 08 Jan 2006 17:09 1458 1
    dori171
    Level 2  
    Sprzedam aparat cyfrowy HP 945 do tego tulejka + konwerter szerokokątny + soczewka makro. Stan aparatu Idealny nawet folia nie ściągnięta z wyświetlacza. Aparat ma rok , ma gwarancję ale z nie wypisaną datą więc to też plus, orginalny pasek HP, torba mieszcząca aparat razem z konwerterem stan Idealny. Oczywiście dodaję jeszcze orginalny kabel USB, instrukcję obsługi ale niestety nie w j. polskim choć można ją ściągnąc ze strony internetowej, sterowniki na płycie ,orginalny dekielek oraz dwie karty SD jedna 32MB - HP druga 128MB San Disk. Zdjęcia mogę osobą poważnie zainteresowanym wysłać na mail'a. Pytania ewentualne proszę kierować na mojego miala:
    dori171(malpa)wp.pl lub dori171(malpa)o2.pl
    Aparat ma zoom razem 56 krotny ponieważ 8x optyczny i 7 x cyfrowy, ma w sobie funkcję makro ale z tulejką makro jest jeszcze silniejsze.
    Zdjęcia wychodzą super ale musze go sprzedać ponieważ po złamaniu kręgosłupa jest on już dla mnie za cięzki a dostałam nowy taki malutki, nie to samo bo z HP-ka zdjęcia bardzo ładne wychodzą no ale siły na zamiary. za 1000 zł oddam go w dobre ręce + oczywiście koszt przesyłki jesli kurierem to okoŁo 20 zł pocztę pewnie mniej. Sam aparat kosztuje w sklepie 1000 zł jesli jest promocja, ja jednak dokładam trochę dodatków, jesli jest interesuje się ktoś fotografią to będzie na pewno zadowolony z jakości jego zdjęć tym bardziej że oprócz kolorowego można zrobić jeszcze biało-czarne oraz w sepii, Ma jeszcze wiele innych funkcji ale to moge podać zainteresowanym bliżej osobom.
    Pozdawiam Dorota
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
    User removed account
    User removed account