Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ile bierzecie za montaż Tv przemysłowej?

08 Sty 2006 22:51 1488 4
  • Poziom 15  
    Pytanie jest skierowane do instalatorow.Ile bierzecie za montaż tv przemysłowej? jak wyceniacie taki system?
  • Poziom 17  
    Witam.
    Myślę, że każdy powinien sam wypracować swoje ceny, żeby się opłaciło. Dla porównania jak robią to inni wejdz na stronę dużych firm zajmujących się instalowaniem TV przemysłowej i tam poszukaj jak oni wyceniają takie prace. Tadzmierz
  • Poziom 13  
    Witam.
    To szeroki temat i tak jak pisał kolega trzba ustalić swoje kryteria cenowe.Jest wiele czynników decydujących o cenie , i trudno jest tu podać konkretny wzór na wycenę.To raz a dwa mamy wolny rynek z którego również korzystają ,, instalatorzy" skutecznie go psując swoimi ,,niskimi cenami" .
    Pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    koppers napisał:
    Witam.
    To szeroki temat i tak jak pisał kolega trzba ustalić swoje kryteria cenowe.Jest wiele czynników decydujących o cenie , i trudno jest tu podać konkretny wzór na wycenę.To raz a dwa mamy wolny rynek z którego również korzystają ,, instalatorzy" skutecznie go psując swoimi ,,niskimi cenami" .
    Pozdrawiam.

wiem ze jednoznacznie nie da sie wycenic szczegolowo systemu nie widzac go..ale chodzi mi o ogolne kryteria czym sie kierujecie przy wycenie systemu CCTV.czy jest to moze jakis procent od wartosci towaru,czy moze jakas stawka za podlaczenie kamery,rejestratora itp? podajcie jakis odnosnik cenowy..