Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie o głośnik? Budowa subwoofera aktywnego.

09 Sty 2006 16:06 1554 6
  • Poziom 23  
    Mam w planach zbudowac subwofer aktywny do swojego pokoju.Próbuje dobrac głośnik i przegladam Allegro.Natknąłem sie na Boshmana, oto link
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77416027
    poprosze o porade i sugestie:-)
    Pozdrawiam!!!
  • Poziom 29  
    Odpuść sobie tego boshmena.Muszisz najpierw powiedzić ile masz kasy i jaki wzmacniacz.Możesz sobie poglądać dosć dobre i tanie głośniki firmy stx www.stx.pl i wygrac jakis.A najlepszym pomysłem bedzie skopiowanie jakiegoś gotowego suba.Wejdz sobie na Własne Konstrukcje DIY i tam cos sobie pogladaj:D
  • Poziom 20  
    Ten boschmann to jest dobry, ale do CAR-AUDIO. Rzeczywiscie STX produkuje lepsze przetworniki, jesli chodzi o zastosowanie domowe.

Dobrymi i niedrogimi konstrukcjami sa GDN 27(30)-150-4-SS jesli chodzi o subwoofer. Do tego jakies TDA w mostku i gra muzyka (tylko jak mostek to glosnik 8ohm)
  • Poziom 30  
    W tej cenie lepszym wyborem byłby jakiś tonsil(np. GDN 20/80/2), albo dozbieranie do TW3000.
  • Poziom 23  
    Mam koncówke mocy na STK4048, a na głośnik moge przeznaczyc 200zł. no i bede musiał nad sensowną skrzynią pomyslec:)
  • Poziom 34  
    hmm sam glosnik czy glosnik, obudowa, filtr itp?? bo jak sam glosnik to pomysl nad STX 42-300. ogolnie rozejrzyj sie po ofercie Stxa: www.stx.pl