Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 8310 gaśnie wyswietlacz!

pawelts1 10 Jan 2006 20:07 1101 11
    pawelts1
    Level 11  
    Mam nokie 8310 bez simlocka i od pewnego czasu dzieje sie z nia cos dziwnego a mianowicie np: podczas pisania sms'a gasnie wyswietlacz i po 5 sekundach wszystko powraca do normy, czasami wylacza sie bez przyczyny jak sobie lezy. Czy moze ktos spotkal sie z podobnym problemem i czy jest jakies lekarstwo na to.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    axel234
    Level 17  
    rozumiem że wszystko działa tylko wyświetlacz nic nie wyświetla, bo nie rozumiem co masz na myśli mówiąc 'gaśnie wyświetlacz'?
    pawelts1
    Level 11  
    nie wiem po prostu gaśnie łącznie z podświetleniem klawiatury (tak jak by padła bateria) i za chwilk wszystko powraca (ale sms'a musze zaczac pisac od nowa) dziwna rzecz.
    mariogsm
    Level 20  
    resetuje sie pamięc w telefonie zmień oprogramowanie i spradź bateryjkę od podtrzymania pamieci czasami to ona robi zwarcie i resetuje telefon.

mariogsm
    pawelts1
    Level 11  
    Dzieki tylko mam pytanie co zrobioc z ta bateryjka tego sie chyba nie da wymienic bo jest zgrzana.
    FrankeDolas zkad wziac flascha do 8310??
    mariogsm
    Level 20  
    bateryjkę można wylutować bez problemu.wylutuj bateryjkę i sprawdź czy się nie wyłancza.

mariogsm
    pawelts1
    Level 11  
    Bylem w serwisie z tym telefonem i powiedzieli ze to jest blok radiowy to prawda czy chca mnie naciagnac na kase.
    JareckiP
    Level 27  
    Według mnie bateria podtrzymuje tylko zegar i nie powinna mieć nic wspólnego z resetowaniem się telefonu.Bez niej też wszystko powinno działać tylko po odłączeniu baterii zegar trzeba ustawić.
    Szusty
    Level 14  
    Oczyść złącze LCD najlepiej PCC lub inny preparatem tego typu.
    pawelts1
    Level 11  
    Juz probowalem wszystkiego i chyba bede musial isc z tym do serwisu niech wymieniaja "blok radiowy"