Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Popsuty licznik kilometrów w golfie 3

aniakiebitz 11 Jan 2006 12:21 1189 4
    aniakiebitz
    Level 2  
    Chciałabym się dowiedzieć, czy jest możliwość reperacji i jak zreperować llicznik kilometrów w golfie 3. Licznik jest cyfrowy. Wygląda to tak , jakby dotykało się palcem do wyświetlacza ciekłokrystalicznego. Chcę zaznaczyć, że nic "nie robiono" przy samochodzie.
    Ania
    Repa
    Level 14  
    Witam Aniu

Podaj jaki to typ licznika VDO, MOTOMETER czy TRW??

Masz uszkodzony wyświetlacz LCD, po prostu się rozlał, czasami się to zdarza. Jedynie wymiana tego elementu Ciebie ratuje.
    Pytam o typ bo mam kilka liczników i może akurat będę miał taki wyświetlacz.

Pozdrawiam
    Repa
    aniakiebitz
    Level 2  
    Bardzo dziękuję za pomoc. Jak wrócę do domu z pilnego wyjazdu, to sprawdzę. Jeszcze coś, gdzie jest umieszczony model licznika. Pytam sie , bo auto mam od niedawna.
    Pozdrawiam Ania
    Repa
    Level 14  
    Trzeba będzie go wykęcić, i na tylniej ściance licznika jest symbol producenta.

Pozdrawiam
    Repa
    aniakiebitz
    Level 2  
    Serdecznie witam po przerwie. Niestety jeszcze nie został odczytany typ licznika. Proszę mi powiedzieć, czy może lepiej jechać do mechanika, kóry zajmuje się takimi sprawami. Czytałam na stronach "elektrody" o programowaniu.... bajtach ... aż się przestraszyłam. A jeśli trzeba będzie cos jeszcze zrobić niż wymontować licznik i podłączyć nowy? We własnym zakresie nie będę tego mogła zrobić ... i trzeba będzie szukać jakiegoś specjalisty.
    Ania