Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

amator 3 stereo problem z podlaczeniem do kompa

11 Sty 2006 13:07 1388 8
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z podlaczeniem tego radio-wzmaka wiec to jest tak zrobilem se kabelek z 5 razy probowalem i wrescie dzis mi sie chyba udalo ale gra on na jeden kanal mianowicie na lewy :? prawy kanal gra bardzo cicho musze wziasc na maksa i bedzie gral very cicho i pogra pare sekund i strzela glosnik :| nie wiecie co moze byc przyczyna ?? potencjometry probowalem juz czyscic a i bezpieczniki sprawdzalem juz nie wiem co mam zrobic zeby byla to wina kabla to raczej odrzucam mam kabel din5 i chincze a z chinczy mam przejsciowke na mini jacka i chincze podlaczalem odwrotnie i nic. z gory dzieki za pomoc
  • Poziom 24  
    To bedzie 90% winy kabla ja jak kupiłem taki kabel to miał mase w innym miejscu niż wzmacniacz i musiałem sam sobie zrobić kabel, bo zapewne w kablu masa jest na 2 nóżce a we wzmacniaczu (moim) jest na środku. Jak bedziesz chciał sie więcej dowiedzieć to pisz
  • Poziom 10  
    no pewnie ze chcialbym sie dowiedziec wiecej kabel robilem wedlug tego shematu http://serwis-tv.com/scart.html i mam podlutowane mase na 2 wedlug numerku czyli na srodkowym
  • Poziom 15  
    ja mam amatora 3 jako wzmak do kompa i na począdku terz miałem taki problem.Winny był kabel;w końcu zrobiłem sam i dzieła lux
  • Poziom 10  
    kurde sek w tym ze to jest samorobiony kabel mam prosbe Powerbass powiedzialbys mi jak twoj kabel jest zrobiony ?? bylbym wdzieczny moze to ja gdzies zrobilem blad przy lutowaniu ?? bede jeszcze puzniej kombinowal z tym kablem sproboje kabel kanalu prawego przelutowac gdzie indziej moze pomoze bo jak gra na lewy to lewy jest w porzadku :)
  • Poziom 30  
    Wejścia wzmacniacza to końcówki 3(L) i 5(P) masa na końcówce 2 (środkowa). W jacku lewy kanał jest na czubku, prawy jest na środkowym styku, masa na obudowie.
  • Poziom 10  
    Marcin G.
    Cytat:
    mam kabel din5 i chincze a z chinczy mam przejsciowke na mini jacka
    wiec z tym mini jackiem to nie wypali narazie dopoki nie kupie se metalowej koncowki mini jacka ale tak bd musial podlaczyc na mini jacka bez zadnych przejsciowek. bo chyba to nie jest wina wzmaka ?? bo co moze byc z nim nie tak ?? sam juz nie wiem a mam jeszcze jedno pytanie dotyczace tego sprzetu na jakiej zasadzie dzialaja wejscia magnetofonowe i gamofonowe ?? bo w sumie to moglbym se podlaczyc cd`ka i kompa ale tam jak jest wlacznik to jest jak wyduszony przycisk to radio a wduszony to gr./mag. i jak dwa zrodla naraz bedzie grał ?? :?
  • Specjalista AGD
    a gniazdo w amatorze sprawdziłeć czy nie urwane bo jak żyje to dobrego w naprawie nie spotkałem tak sie urywały od druku i gramofonowe tak samo
  • Poziom 12  
    daj mase z kabla na antene ;P dziwne ale u mnie dziala