Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

omega 2.5 v6 96 rok kręci się tylko do 2000 obrotów

12 Jan 2006 17:52 2288 8
 • Level 16  
  więc omega jak wyżej robi se jaja jak ją odpale i wcisne gaz to przy 2000 obr jest efekt taki jakby brakowało paliwa i strasznie strzela w filtr powietrza znowu jak się nagrzeje powyżej 80 stopni to efekt ten przenosi się na 4500 obr wymieniłem paliwo w zbiorniku,pompke paliwa,filtr paliwa,czujnik położenia wałka rozżądu,i dalej jest to samo podłączyłem urządzenie diagnostyczne i pokazało mi brak sygnału z czujnika wałka rozrządu i błąd czujnika spalania stukowego po saksowaniu błędów i odpaleniu diagnoza na wolnych obrotach nie pokazuje żadnych błędów i wszystkie wskazania są idealne samochód pracuje bez zastrzeżeń ale po dodaniu gazu i jak zacznie się dławić pokazuje znowu błąd czujnika wałka rozrządu i dalej na wolnych obrotach jest wszystko w porządku niewiem już co robić za jakiekolwiek sugestie z góry dzięki
 • Level 16  
  nikt nic nie robił przy rozrządzie auto było sprawne stało 1 miesiąc nie odpalane i po tym tak zaczęło się dziać
 • Level 14  
  zobacz cewke zaplonowa, moze byc terz ze uszczelki dekla zaworów puscily olej i zalewaja od góry swiece- czesta usterka
 • Level 16  
  cewke podmieniłem z drugiego auta i nic dalej to samo olej nie cieknie na świece a czy może przewody podciśnieniowe mają wpływ na takie zachowanie??
 • Cars specialist
  Takie objawy to absolutnie nie cewka.Czy na pewno sygnalizowana jest usterka czujnika wałka a nie wału.Sprawdż w ten sposób.Nie odpalając wybłyskaj kody.Powinien być kod czujnika wału i jakieś inne jak są.Te objawy które opisujesz wskazują na czujnik wału.
 • Level 34  
  Hall na wałku rozrządu do wymiany.
 • Level 18  
  Wedlug mnie to jest cos z elektryką. Skoro wywala blad czujnika walka rozrzadu a czujnik jak wczesniej napisal kolega zostal wymieniony to ewidentnie jest jest cos na drodze czujnik - komputer. No chyba ze komp padl.. Sprawdz elektryke - konkretnie zlaczki silnika i moze jakies dalsze na drodze do kompa- moze ktoras nie styka?
 • Level 16  
  witam sytuacje opanowałem uszkodzony okazał się czujnik położenia wału (ten na dole) po wymianie wszystko ok dzięki za zainteresowanie pozdrawiam