Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Battlefield 2 kiedy sie włącza sie wyłącza!

13 Sty 2006 15:07 8943 9
  • Poziom 10  
    Więc mam problem kiedy odpalam BF2 włącza sie jest czarny ekran widać że coś sie wczytuje i nagle sie wyłącza jakby zrzuciło ją na pasek i tak ciągle niemoge jej odpalić nawed intro sie niewłączyło, podam jaki mam sprzęt(ale powinno iść!) pomocy:
    NIVIDIA geForce3 Ti 200
    AMD Athlon XP 2200+
    Windows Xp bez service packów(niechcą sie zainstalować)
  • Poziom 16  
    Ja mam inny problem z BF2. Kiedy włączam tą grę, Gra się ładuje, ale w pewnym momencie komp się resetuje. Czy ktoś wie co może być przyczyną :?:
    Konfiguracja:
    Windows XP z SP2
    Radeon 9550
    256 MB RAM
    Intel Celeron 1.0 GHz
  • Poziom 15  
    MAsz zdecydownie za słaba karte graficzną i to jest przyczyna tego że pokazuje Ci sie czarny ekran po czym gra sie wyłączała.
    Pozdrawiam.

Dodano po 3 [minuty]:

kacz2n komputer Ci sie resetuje bo masz za mało pamieci RAM, 256MB nie wystarczy przy tak wymagajacej grze jaka jest Battlefield 2.
  • Poziom 10  
    a moge coś jakimś programem zrobic zeby mi bf dzialal, bf czekalem naniego z rok moje marzenie bylo a teraz gowno kasy niemam na nowa karte ;(
  • Poziom 15  
    Możesz podkrecic karte graficzną programem RivaTuner, ale szanse że BF2 Ci odpali nie są za duże choc możesz zawsze spróbować.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    mógłbym prosić o linka do niego?
  • Poziom 12  
    Dymex odpowiedź na twoje pytanie:
    Cytat:
    This issue is typically caused by a conflict with the video card or video card drivers. Make sure your video card meets the requirements for the game, and that your drivers are the newest version available from the manufacturer.

The supported video cards are as listed below:

ATI Radeon
    X700 (PCIe), X600 (PCIe), X800 XT Platinum Edition, X800 PRO, X300 series.
    9800 series, 9700 series, 9600 series, 9559 (RV350LX), 9500 series, 8500 series.

NVIDIA GeForce
    6600 (PCIe), PCX 5900 (PCIe).
    5800 series (AGP).
    6800 Ultra, 6800 GT, 6800.
    FX 5950 series, FX 5900 series, FX 5700 series.

If you are not using one of these video card chipsets, the game may run improperly or may not run at all. The game was tested to communicate properly with the aforementioned chipsets using the newest drivers. If you have one of these cards but are still experiencing the issue, it is likely that the drivers you have are not the newest manufacturer version.

Czyli inaczej pisząc twojej karty ta gra nie obsługuje. Pozdr
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    dymex303 napisał:
    Windows Xp bez service packów(niechcą sie zainstalować)

Powiedziały "Nie chcemy się zainstalować"?
  • Poziom 10  
    Panowie a co jeśli BF2 wyłącza się przy Radeon 9600 excalibur ?? ta karta też jest za słaba ??