Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

line in do blaupunkt sc 202c

kandek 13 Sty 2006 16:33 1791 10
  • #1 13 Sty 2006 16:33
    kandek
    Poziom 11  

witam! mozliwe jest dorobienie wejscia audio do wymienionego powyzej radyjka? jestem lamerem i jak by ktos mi to objasnil to wielkie dzieki. pozdrawiam

0 10
  • #2 13 Sty 2006 17:51
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Radio nie ma niestety takowego , więc w prosty sposób nie , jeśli siedzisz w elektronice to schemat jest na elektrodzie dorób jakiś klucz przełączający może też przedzmacniacz trzeba pogłówkować

:D Jeśli nie pozostaje kaseta adaptacyjna - może to mało eleganckie ale jakoś działa

0
  • #3 14 Sty 2006 11:10
    kandek
    Poziom 11  

no wiem ze nie ma takiego samo w sobie wiec pytalem czy mozna dorobic jakos (we wczesniejszych postach czytalem ze np. zamiast fal AM). zrobilby mi to ewentualnie kolega ktory w tym siedzi, tyle ze teraz jestem w innym miescie i dlatego Was pytam. Ile mniej wiecej by kosztowała taka doróbka (chodzi mi o czesci). Kaseta adaptacyjna nie dziala bo od razu cos przeskakuje (cos jakby autorewers). Myslalem jeszcze o tych transmiterach FM ale nie wiem jaka tam jest jakosc dzwieku... POZDRAWIAM

0
  • #4 14 Sty 2006 11:37
    SlaweK
    Poziom 43  

Powiem krótko, jak to przerobić powinen wiedzieć ten kto będzie to robił a jeśli nie wie (to proste) to lepiej niech tego nie otwiera bo tylko zepsuje. A co do jakości to zależy wszysto od tego czego użyjesz, jeśli to zrobi dobrze do będzie to najlepsze jakościowo wyjście.

SławeK

0
  • #5 14 Sty 2006 14:34
    kandek
    Poziom 11  

czyli ktos kto sie zna powinien umieć dorobić takie wejście? a jak wypadają jakościowo te transmitery FM?

0
  • #6 14 Sty 2006 14:44
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Wg mnie jakość jest niezła - lepsza niż przez kasetę adaptacyjną

0
  • #7 14 Sty 2006 15:15
    kandek
    Poziom 11  

dzieki damiancz:) ponawiam poprzednie pytanie: "czyli ktos kto sie zna powinien umieć dorobić takie wejście?"

0
  • #8 14 Sty 2006 15:39
    SlaweK
    Poziom 43  

Powinien skoro się zna ale czy będzie mu się chciało ? Skąd możemy wiedzieć. Powiedziałem Ci jak to sprawdzić czy się zna.

SławeK

0
  • #9 14 Sty 2006 17:17
    kandek
    Poziom 11  

dobra, wielkie dzieki SławeK. Trzymaj sie!

0
  • #10 11 Kwi 2007 22:48
    Vein
    Poziom 22  

Witam !!

Tak "dla potomności" Jezeli ktos chce zrobić wejście liniowe, w blaupunkt sc 202c z Opla, zamiast tunera AM to trzeba odszukac na płycie układ MC14052, znajduje siię on na lewo od mechanizmu kasety, nic nie trzeba odkręcać , tylko zdjać gorną pokrywę. Jak widac w datasheetach jest to multiplekser, wejście line in jest podłaczone pod nóżki
    15 i 2 (druga na górze i na dole od lewej) ale niestety jezeli chce ktoś stereo, trzeba wylutowac ten układ i rozciąć zworę która się pod nim znajduje.

0
  • #11 03 Mar 2009 19:23
    bambus1121
    Poziom 14  

A ja tam wam powiem ze kasetka wydaje mi sie najtanszym i nietak złym rozwiazaniem ja ja mam zamiar zrobic tylko mam pytanie jak podłaczyc kable z jeka do głowicy. Jak możecie to dajcie jakis rysunek a jak wam sie niechce to sam do tego jakos dojde.

Wszystko masz dokładnie opisane tutaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=3778584#3778584 i nie ma potrzeby załączania dodatkowych rysunków. [TW]

0
  Szukaj w 5mln produktów