Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Motorola A925] Prawie martwa...

14 Sty 2006 15:16 950 1
  • Poziom 13  
    Witam.
    Mój problem dotyczy Motoroli A925. Telefon trafił do mnie po zanurzeniu w wodzie. Jego jedyną reakcją było mignięcie na wyświetlaczu po podłączeniu ładowarki. Telefon zanim trafił do mnie był w jakimś serwisie (komis), ale tam nie udało się go naprawić. Z tego, co zauważyłem to nie zdjęli nawet ekranów, jedynie zlutowali 2 nóżki jednego układu (jak na załączonym zdjęciu) co jak się okazało powodowało włączenie telefonu po podłączeniu ładowarki. Ja usunąłem wszystkie ekrany i wykąpałem telefon w wanience ultradźwiękowej, a następnie dokładnie wygrzałem go. Telefon po podłączeniu do ładowarki włączył się, potem rozlutowałem te zlutowane nóżki tego układu i telefon działał normalnie. Bateria była rozładowana, więc podłączyłem go pod ładowarkę i zostawiłem na około godzinkę. Kiedy wróciłem dolna część telefonu była gorąca a telefon był wyłączony (zostawiłem włączony). Gdy chciałem go włączyć, wyświetlacz tylko mignął tak jak na początku.
    Co było przyczyną tego nagrzania i jak teraz naprawić ten telefon? Czy może to być wina tego układu (Zaznaczony na fotce.)? Jeżeli tak to gdzie go mogę kupić? Bardzo proszę o pomoc.
    Pozdrawiam Mafiasz
  • Poziom 11  
    Podpinam sie do tego tematu. Mam podobny problem z tym telefonem.