Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 407 - modyfikacja zasilania radia

14 Sty 2006 16:51 3631 10
  • Poziom 26  
    Mam peugeota 407 z seryjnym radiem ale mam mały problem bo zeby radio działało musze dopiero przekrećić kluczyk. jak zrobić zeby radio zawsze działało bez kluczyka?
  • Poziom 19  
    Daj zasilanie 2 z aku. albo z podtrzymania pamięci ale jak teraz masz zrobione jest ok
  • Poziom 26  
    ale własnei to mi przeszkadza ze mam w ten sposób ale boje sie ingerować w elektronike - w oplu astrze (którą tez mam) to jest kilkanascie kabli na krzyz i łatwo jest to zmienić ale peugeocie jest seryjne radio...
  • Poziom 25  
    Nie sądzę, żeby był na to jakiś prosty sposób. W 407 info o włączeniu zapłonu idzie chyba przez CAN
  • Poziom 26  
    z tym zasilaniem radia mozy byc problem bo w 407'ce jest takie coś ze po wyłaczeniu silnika ciala radio prze jakiś czass potem włącza sie economy mode wiec to wszytko jest połączone grubo przez elektronike... wiec tam sie nei bedzie tego chyba dało od tak sobnie zmienić...
  • Poziom 42  
    ja mam starego peugota i tez tak jest proponuje dac zasilanie bezposrednio z akumulatora:D
  • Poziom 20  
    W starych autach nie ma za duzo elektroniki, tutaj chyba idzie przez komputer. Sprobuj z miernikiem w reku popatrzec na ktorych przelcznikach czy innych punktach jest +12 bez kluczyka i tak sprobuj sie podpiac, albo jak pisal crazy, od razu daj bezposrednio z aku, byle z bezpiecznikiem.
  • Poziom 26  
    peugeot nei jest stary ... 407'ka jest z 2004 roku...