Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

reset pojemnikow prawie doskonaly

14 Sty 2006 18:50 4612 5
  • Poziom 12  
    A wiec tak zakleilem piny tak jak w poradach wszsytko ok zaczela drukowac slicznie pieknie sie ucieszylem ze jest ok. A jak zakonczyla drukowac to zas zapalila sie dioda od kartridzy ze sa puste. Dodam ze dzis tylko uzupelnilem tusz czarny a kolorowy jest pusty moze to cos ma za znaczenie ze drukarka widzi jeden pelen a drugi pusty i nie chce drukowac dalej. Drukarka to hp 920 c co mam zrobic jak to ominac???
    i powiedcie gdzie sprawdzic poziom tuszu w pojemnikach w WIN XP

Dodam tez ze nie pojawily mi sie komunikaty o nieprawidlowych zainstalowaniu pojemnikow przy zadnej probie zaklejenia stykow
  • Poziom 21  
    Michał ustawiłeś już drukarkę?Ja też mam 920c może dam radę Ci pomóc.W swojej niedawno też robiłem reset pojemników z problemami.
    Ja mam ME więc nie wiem jak to wygląda w XP,ale podejrzewam ,że również masz przybornki na pasku zadań,i z tego przybornika sprawdzasz poziom tuszu w pojemnikach
  • Poziom 12  
    Robert45 hmmm jak narazie to mi nic nie pomoze ten stan pojemnikow tuszu jak nie moge zrobic resetu pojemnikow bede musial sie postarac gdzies wyzebrac 2 puste kartridze i bede kombinowal dalej hmmm tylko gdzie ja mam udezyc za tymi pustymi kartridzami bede musial pytac i pytac :-)
    pozdrowka

Dodano po 51 [sekundy]:

Robert45 hmmm jak narazie to mi nic nie pomoze ten stan pojemnikow tuszu jak nie moge zrobic resetu pojemnikow bede musial sie postarac gdzies wyzebrac 2 puste kartridze i bede kombinowal dalej hmmm tylko gdzie ja mam udezyc za tymi pustymi kartridzami bede musial pytac i pytac :-)
    pozdrowka
  • Poziom 15  
    witam. z tego co wiem to nie trzeba kombinować z zaklejaniem styków po na pełnieniu głowic po prostu wyłączcie komunikaty i tez jest ok. a odnośnie kontrolki na drukarce, albo jest źle włożona głowica albo cos z głowicą. jak podniesiesz pokrywę drukarki to jak ustawia sie wózek? pod jakim obrazkiem jest żółta strzałka?
  • Poziom 21  
    Michal nie chcę Cię martwić ale nawet po zamianie pojemników na opróżnione i ponownym założeniu pojemników napełnionych ,instalacja może się nie udać.
    Napisz w jakiej pozycji zatrzymuje się wózek tzn.
    czy na awarii pojemnika,bo jeśli zaklejanie nie pomogło to ciężka sprawa.
    Zrób jeszcze tak odinstaluj oprogramowanie do drukarki(oprócz odinstalowania programem deinstalującym należy usunąć wszystkie pozostałości w systemie po drukarce)
    Następnie zainstaluj ponownie od nowa drukarkę .
    Jeśli to nie pomoże to nie chcę Cię martwić ale poczytaj sobie:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=410179&highlight=
  • Poziom 1  
    reset pojemników hp

ODINSTALUJ OPROGRAMOWANIE HP WRAZ Z USUNIECIEM KATALOGU Z C:/PROGRAM FILES/HP

NASTĘPNIE ZE STEROWNIKI :

http://h20180.www2.hp.com/apps/Lookup?h_paget...hpdeskjet5357200&h_cc=pl&h_query=5740&x=4&y=3

WYSZUKAJ SWOJA PRZEGLĄDARKĘ A NASTĘPNEI ŚCIĄGNIJ STEROWNIKI W WERSJI PEŁNEJ I ROZPAKUJ JE (NAJLEPIEJ KLIKAJĄC NA IKONKĘ) POŹNIEJ ANULUJE INATALOWANIE

PODŁĄCZ DRUKARKĘ,
    KREATOR ZNAJDOWANIEA SPRZETU POROSI O WSKAZANIE MIEJSCA STEROWNIEKA WIEĆ WSKAZUJESZ UPRZEDNIO ROZPAKOWANY PLIK

PODCZAS INSTALACJI, MOŻLIWE ŻE ZOSTANIESZ POPROSZONY O WSKAZANIE JAKIEJŚ BIBLIOTEKI (.dll) SZUKAJ JEJ W KTÓRYMŚ Z PLIKÓW UPRZEDNIO ROZPAKOWANYM A DOKŁADNIE W: common\drivers\
    (ZAZNACZAM ŻE BIBLIOTEKI TEJ NIE ZNAJDZIE OPCJA WYSZUJAK PLIKI LUB FOLDERY)

... teraz wszystko powinno ślicznie chodzić
    udanego drukowania!!!

Szalom - czyli Pokój z Tobą!!!
    tomimass