Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek w Hyundaiu

14 Sty 2006 21:46 2403 7
  • Poziom 31  
    Mam pytanko.Hyundai GLS z 1995 roku (benzyna) poj. 1,3 ma centralny zamek po przekręceniu kluczyka,a chciałbym z pilota.Czy można to jakoś przerobić i gdzie się znajduje centralka (bo chyba gdzieś jest).
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 15  
    fabryczne centralki bez pilotów (tylko na klucz) zazwyczaj znajdują sie w drzwiach kierowcy, trzeba rozbudowac obwód elektryczny centralnego zamka o sterownik do centralki z pilotem, jezeli zamierza sie pan sam za to brać to proponuje sterownik z allegro od jakiegos supersprzedawcy, ja osobiscie założyłem w swoim aucie sterownik minister plus, kupiłem na allegro duzo taniej niz w sklepie i jestem z niego bardzo zadowolony.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 17  
    witam należałoby się upewnić czy jest siłownik w dzrzwiach kierowcy (bo z reguły niema) gdyby go brakło w tedy należy zastosować siłownik sterowany z centralki z przekaźnikami, minister ma wyjścia niskoprądowe lepszy jest zamster a fabryczna centralka jest na słupku kierowcy chociaż ingerencja do niej jest zbędna bo w wynalazkach typu hundai sterowanie odbywa się przez przez podanie lub zanik potencjału czyli lepiej podpiąć siłownik do cięgna zamykania w drzwiach
  • Poziom 31  
    Chciałbym tu jeszcze dodać,że sterowane są cztery drzwi a chciałbym żeby działało jeszcze na klapę bagażnika.
  • Poziom 15  
    nie pamietam jak jest w hyundaiu, jezeli nie ma klamki w tylnej klapie to nie ma zadnego sensu podłanczać siłownika do klapy, ale jezeli jest to wystarczy założyć siłownik i podłączyć go równolegle do obojętnie których drzwi, wtedy razem z drzwiami bedzie jeszcze zamykany zamek w klapie
  • Poziom 31  
    Temat zamykam jako nie rozwjązany.Klient zrezygnował.
    Dziękuję za podpowiedzi.Pozdrawiam.