Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nieusuwalny folder

15 Sty 2006 00:35 4293 17
  • Poziom 15  
    Mam na pulpicie zrobiony folder w którym nic nie ma i którego nie mode usunąc nawet programem Kill . Przy usuwaniu komunikat :Nie mozna usunac.... , nie mozna odnależc pliku,sprawdz czy sciezka i nazwa pliku są poprawne.
    Mozecie mi w tym pomóc?
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Spróbuj usunąc z "czystego DOS'a" napewno pujdzie...
    Pozdro
  • Poziom 15  
    Wiecie co , próbowałem już chyba wszelkich opisanych spsobów . Spróbowałbym jeszcze w dos ale jak to zrobić jak ja mam XP z SP2?
    Chodzi o to że ten folder to nie wirus i ma 0 bajtów jest na pulpicie. Ja go widze a dla systemu takiej scieżki nie ma wiec dlatego nie może go usunąć ani skopiować
  • Poziom 21  
    Sprawdziłeś sposób opisany w linku który Ci podałem?
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Można też spróbować skasować cały folder Pulpit:

C:\Documents and Settings\All Users\Pulpit
    C:\Documents and Settings\Twój_Profil\Pulpit

Najpierw przegrać zawartość. Skasować cały folder. Utworzyć Pulpit i wgrać wszystko spowrotem. Jaki masz system plików?
  • Poziom 24  
    vw napisał:
    Wiecie co , próbowałem już chyba wszelkich opisanych spsobów . Spróbowałbym jeszcze w dos ale jak to zrobić jak ja mam XP z SP2?

Na przykład tak.......
    Ustawiasz w sekwencji boot'owania jako "first" CDROM i boot'ujesz kompa z płyty np. Win98SE i wybierasz opcję "uruchom z obsułgą..." lub "uruchom bez obsługi..." jeżeli nie masz płyty możesz sobie zrobić dyskietkę startową... i boot'ować z dyskietki...
    Masz wtedy włączony DOS i napeno windows już nie będzie blokował dostępu do tego pliku.. Można kasować!. Jeżeli masz kłopoty z poruszaniem się w dosie :) to najpier możesz sobie (w łatwo dostępej ścieżce) nagrać dosowego Northona Commandera (ach stare dobe czasy :D ).
    Powodzenia.
  • Poziom 21  
    Kolego vw problem został rozwiązany,czy oczekujesz dalszych podpowiedzi?
  • Poziom 24  
    paweliw napisał:
    Przy pomocy tych programów usuniesz właściwie wszystko, zarówno na partycji FAT32 jak i NTFS.

hehehe
    Nie odpowiada... może nie do końca dobrze zinterpretował te słowa i rzeczywiście wszystko usunął :)
    Ok żartowałem.
    Ale myślę że już po problemie.
    Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Spróbuj przenieść nie skopiować folder gdzieś indziej i dopiero spróbuj go skasować.
  • Poziom 12  
    killbox usunie spokojnie ;] jeśli jeszcze folder nie został usunięty.
  • Poziom 15  
    Ale dostałem odpowiedzi , dziekuje bardzo za zainteresowanie . dzisiaj bede próbował. Asem w komputerach nie jestem i dlatego muszę na spokojnie pomyslec ,, co i jak"
    P.S
    killbox nie usuwa , mam zaznaczona opcę ,,standard file kill"
    Przenieśc go w inne miejsce nie darady
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Kolego vw
    -chkdsk wyświetla błędy?
    -dasz radę zrobić defragmentację dysku?
  • Poziom 16  
    Witam

Zainstaluj program Norton System Works i przeskanuj system oraz dysk.
    Powinno pomóc.

Pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    JAk nadal go nie usunąłeś wejdź poprostu do tryby awaryjnego u mnie F3 i wtedy go usuń:)
  • Poziom 42  
    A może tak LINUX w wersji live !!! np. KNOPPIX ma pełny dostęp do dysku Windowsa powinien sobie poradzić :-)