Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy wentylator,potrzebna rada

15 Sty 2006 15:03 999 7
  • Poziom 11  
    Witam.Mógłby mi ktoś doradzić w sprawie kupna nowego wentylatora..Tymczasowo mam jakis tandetny od kolegi, komputer sie szybko przegrzewa ( najdlużej moze chodzić 6h ) Wczesniej mialem wentylator kulkowy,ale szlag go trafił bo mój komputer jest włączony 24/h..Posiadam Athlona 1.8 GHz. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79982058 ..czy ten wentylator można już nazwać dobrym? bo ja za bardzo sie nie znam na tym...
    Pozdrawiam
  • Poziom 26  
    Patrząc na niego wydaje sie być w sam raz.Ale to nie wszystko podstawowa sprawa to poprawny kontakt radiatora z procesorem.Polecam od razu zaopatrzyć się w pastę ale posrebrzaną,która jest chyba najlepsza z ogólnie dostępnych.Bo jak pasta zaschła pod radiatorem i nie przewodzi jak powinna,to żadna chłodnica nie pomoże.
  • Poziom 28  
    Arcitc silver 5.
    Nalezy rowniez pamietac ze nieodpowiednio nalozona pasta ( za duzo lub za malo ) moze spowodowac przegrzewanie nie
  • Poziom 20  
    No ja mam u siebie Pentagram Freezone 80 Al- Cu i temperatura wynosi na procesorze 1.8 koło 35-40 Stopni. Dałem z niego 60 zł ale ten twój na allegro wydaje sie być dobrym. Koledzy wyżej mają racje z pastą bo miałem na początku taką za 2 zł. Ale jak kupiłem droższą to temperatura wyraźnie spadła na tym nie opłaca sie oszczedzać bo to mały wydatek 10 - 15 zł
  • Poziom 17  
    Ja na Sempronie 1.5GHz mam 34 stopnie... Uzywam CoolerMaster JET7... Jest w miarę cichy (chociaż głośniejszy niż ten Arctic). Paste dałem orginalną, znaczy sie silikonową...;) Ale nie narzekam, temperatura mnie zadawala...
  • Poziom 28  
    No to jakbys mial porzadna paste to mialbys temperature o 3-4 stopnie niższa , na pewno masz dobra wentylacje obudowy i dobrze nalozyles paste.
    Tylko pogratulowac.
  • Poziom 17  
    Dzięki:) Srebrna napewno lepsza:) Tak się teraz zastanawiam czy nie zaryzykować i nie odblokować sobie mnoznika w sempronie... tylko wydaje mi sie ze moze to sie zle skonczyc... Wtedy to bym nawet w srebrną paste zainwestował;)
  • Poziom 16  
    ten AC jest naprawde dobrym chłodzeniem , mam go i nie ząłuje tanio i naprawde dobry jest , a pasta gratis do niego jest biała