Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

polsatowski tuner SAMSUNG DSR 7000

15 Sty 2006 16:01 4998 7
  • Poziom 11  
    do wczoraj działał bez problemu, rano po załączeniu pokazały się napisy

APDATING SYSTEM SOFTWARE
    Do not disconnect from mains
    supply or satellite dish
    This may take up to 10 minutes.
    już jest popołudnie i jest to samo ,tuner nie może zaskoczyć . jest to tuner od znajomego zapewnia że rachunek zapłacił. pomóżcie bo niewiem co dalej robić.
  • Poziom 17  
    obecnie wszystkie tunery polsatowskie podczas włączenia automatycznie sprawdzają dostępnoś nowego oprogramowania.
    Zatem podaj mu sygna l z anteny Hotbird bez diseqa
    i włącz go do zasilania. Powinien bez problemu ruszyc, choć i bez anteny startuje. Obecnie są nowe dane dla parametrów polsatu do wszystkich odbiorników np 12188MHz zatem jak tuner ma przywrócone ustawienia fabryczne to nie ściągnie nowego oprogramowania.
    pozdrawiam
  • Poziom 11  
    tuner ściąga oprogramowanie na okrągło ,nie reaguje na żaden przycisk z pilota ,oczywiście jest podłączony bez diseca.nie wiem co dalej robić.
  • Poziom 21  
    Witam
    Wylacz tuner z sieci i wlacz go ponownie widocznie sie zawiesil
  • Poziom 11  
    bez efektów:cry:

wyłączany i załączany kilka razy:?::?:
  • Poziom 21  
    a odczekales 10 min mozesz jeszcze wyciagnac karte z czytnika i wlazyc ja spowrotem ale watpie zeby to pomoglo tuner pewnie jest na gwaracji to oddaj go do serwisu niech go naprawiaja
  • Poziom 11  
    dziękuję za porady. tuner nie odżył i został wysłany do serwisu bo był na gwarancji.
  • Poziom 1  
    Mam również dekoder Samsunga i już wiem (po wizycie u specjalisty), że:

Polsat wymienia karty na nowe!

Masowa wymiana kart powoduje konieczność ich oprogramowania. PC emituje zatem nowe oprogramowanie, które nie jest kompatybilne z poprzednią wersją, instalowaną w Samsungach. Po pobraniu ok. 60% programu dekoder się zawiesza i czeka (tylko na co?).

Dekoder Samsunga bez oprogramowania nie ruszy, zatem wyłączenie i włączenie nic nie daje. Twardy reset powoduje próbę ponownego pobrania oprogramowania, ale tu już wiadomo - nowe nie działa.

Wymiana kart ma potrwać do 28 maja 2008r!. Do tego czasu właściciele Samsungów raczej nie pooglądają PC.

Wg mnie to poważne naruszenie warunków umowy, jednostronna zmiana warunków świadczenia usługi itepe.

Ja uznaję umowę za zerwaną z winy Polsatu Cyfrowego i pismo o takiej treści wysyłam do siedziby PC.

Od jutra kupuję dekoder "N".

Może tam nie robią takich numerów?[/url]