Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nietypowa naprawa mp3 (mikrostyk)

15 Sty 2006 21:13 3833 5
  • Poziom 10  
    witam
    otóż zepsuł mi się mp3 jednak problem tkwi w tym ze gdy podczas intesywnej eksploatacji wpadł mi przycisk zmniejszania głośności do srodka (znajomy powiedzal ze ten przycisk nazywa sie mikrostyk (?) nie znam sie na tym ) i wiec moje pytanie jest takie : gdzie moge dostac takie mikrostyki ? dodam ze gwarancji i tak mi nie uwzglednia bo to uszkodzenie mechaniczne wynikajace z niewlasciwego uzytkowania .i czy wogole da sie to naprawic ? a moze kupic sobie oddzielne sluchawki z regulacją głośności bo pozostale funkcje mp3 playera dzialaj bez zarzutu
    dodam ze ejst medion MD8017 (taki z czytnikiem kart pamieci )
  • Poziom 23  
    Z kąd masz pewność że na gwarancji nie naprawią, zapytaj.
  • Poziom 27  
    mialem ten sam przypadek u mnie pasowal mikro styk od nokii8210 to jest taki od wlanczania wiec poszedlem do serwisu gsm bo tam napewno maja to koles za wymiane zawolal mi 2 dychy to ja mu podziekowalem wiec poszedlem do kumpla ktory tez ma serwis i powiedzial ze mi to zrobi nie za 20 zł tylo za cene switcha czyli 2 zł wymienil i dziala oki :)
  • Poziom 27  
    mico-switcha kupisz w dowolnym sklepie z czesciami elektronicznymi, pozostaje tylko kwestia dopasowania, wymiana polega na wylutowaniu starego i wlutowaniu nowego, pracy na kilka minut...
  • Poziom 10  
    stary wpadl mi do srodka :D i niestety odkrecilem mp3 i chyba juz jest po gwarancji :D btw a mogłbys wyslac mi zdjecie tego twojego mikrostyku ?