Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

plazma panasonic TH42PA50E - zbita

16 Sty 2006 13:02 3256 9
  • Poziom 14  
    Witam
    Proszę o poradę co mam z tym zrobić ,jest zbity ekran .Kupiona ze sklepu w niemczech nie używana w opakowaniu z kompletem dokumentów . Czyzby śmietnik ? Dzwoniłem do servisu powiedzieli mi astronomiczną sumę .Może ktoś ma taką i potrzebuje coś , a może da się pozyskać ekran ?w co wątpię .
    Dziekuję i pzdr.Marek
  • Poziom 21  
    Wydatku nie uniekniesz, albo tele do kosza.
    Kazik
    p.s. Rozumiem, ze zbity jest ekran (watpliwosc, poniewaz piszesz, "a moze sie da pozyskac ekran?".
    Chyba myslisz o kupieniu okazyjnym takiego ekranu. Chyba szansa zerowa.
  • Poziom 14  
    W takim razie będzie prawdopodobnie dawca ,proszę o pamięć ewentualnych osób które serwisują te cacka może tanio odsprzedam jeżeli będzie potrzeba :).
  • Poziom 29  
    witam
    tez stoje z TCM lcd panorama 28 zbita matryca . w kartonie nawet cos wyswietla ale szczatkowo
  • Poziom 17  
    Trzeba czekać do wiosny przyjdą burze kogos trafi:D
  • Poziom 14  
    czegoś nie rozumiem kupujecie zbite plazmy i lcd licząc na to że uda wam się dostać takie ekrany,tą kase mogliście przezaczyć na biedne dzieci, trudno jest dostać bańke do tv a wy liczycie że coś z tego będzię, plazmy mają żywotność kilka lat, wyświecony ekran fajna perpektywa.
  • Poziom 14  
    Dwie ostatnie wypowiedzi nić konkretnego nie wnoszą a powinny , nie po to założyłem temat by czytać takie posty .
  • Poziom 20  
    Witam.Za jaką kwotę sprzedasz to cacko?
  • Poziom 15  
    Witam
    a ja wam powiem ze pobawilem sie wieloma stluczonmymi lcd wiem ze mozna roznymi sposobami pozyskiwac wlasnie takie matryce z uszkodzonych tv lub sprowadzac ze wschodu imprezka z tym jest fajna sa olbrzymie mozliwosci, wiec uwazam ze wypowiedz typu zenieda sie pozyskac wyswietlacze plazmowe czy lcd z uszkodzonych tv jest nie odpowiednia . natomiar zgadam sie z tym ze ekran plazmowy zbity na nowy okazyjnie to teraz raczej jak 6 w totka na skale cylego swiata
  • Poziom 14  
    Sprzęt sprzedany za 400 i nie ma problemu .
    Dziękuję
    Zamykam temat