Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Almera jak podłączyć zamek centralny

16 Sty 2006 13:43 7782 17
  • Poziom 11  
    jak podłączyć sterowanie na pilota do nissana almery,centralny zamek fabryczny
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Poziom 25  
    Witam.
    Musisz wstawić dodatkowy siłownik w drzwi kierowcy i zrobic układ z dwóch przekaźników. Tak będzie najlepiej, ponieważ elektryka w japończykach czasmi potrafi być dziwna...

Pozdrawiam
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Poziom 11  
    nie można przepuścić przewodów przez przelotkę , dodatkowy siłownik odpada
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 25  
    Jak to nie można przepuścić przewodów??
    Dla chcącego nic trudnego. Pomyśl troszkę...
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    dzięki za poradę, rozłączenie chwilowe żółto-czerwonego -zamknij/podanie masy na ten sam przewód-otwórz
  • Poziom 33  
    Ja podłączałem się do modułu.Dwoma minusami.Moduł jest z prawej strony kolumny kierowniczej.A czy jest siłownik w drzwiach kierowcy?Japońce są poje...w jednych są a w innych nie.Chyba zależy od stanu na magazynie.A po drugie jak jakiś kolega wyobraża sobie zamykanie zamka bez drzwi kierowcy.Dla mnie trochę bez sensu...
  • Poziom 10  
    właśnie staram sie podłączyc centralny zamek do takiej samej almery - Po prawej stronie kierownicy jest sterownik centralnego zamka dochodza tam wiązka przewody jeden jest od zasilania układu , dwa służa do otwierania zamków (żółto-czerwony i żółto-czarny po podpieciu masy do dowolnego z nich zamek się otwiera) , pozostałem nie wiem co robią - problem pojawia sią podczas próby zamykania. Podanie masy na którykolwiek z przewodów (z wyjatkiem zasilającego nic nie daje) a na dwóch powyższych przewodach pojawia sie stałem napięcie około 5V. Prosze o informacje do jakich przewodów nalezy się podpiać aby zamknąc samochód
  • Poziom 33  
    Do modułu ale nie do kabli tylko do przekaźników w środku.Rozbierz go i weź kontrolkę,podłącz ja do masy i dotyka do nóżek przekaźników.Omijaj scalaki.Ja tak robię.Nie potrafię powiedzieć w którym miejscu się wlutować bo zapomniałem ale nie jest trudno to znaleźć.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 33  
    Przeciąć na chwilę to się bardzo nie da:D Jeśli już to na stałe.Nie można bazować tylko na wiedzy schematowej.Bo tam tak jest.Ale wlutowanie do modułu jest prostrze.Nie trzeba wstawiać przekaźnika.Jest dużo prościej.
  • Poziom 2  
    witam jestem tu nowy i mam pytanie mam primere rok 2000 chce zalozyc tam pilota gdzie znajde sterowania c.zamkiem ??
  • Poziom 15  
    hmmm.....do 98 roku czyli P10 w primerach sterownik centralnego był we wnęce na nogi pasażera za plastikiem po prawej stronie....ty masz p11 z ostatniego roku....więc też możesz spróbować tam szukać....
  • Poziom 2  
    ok jest na jednym przewodzie z centrali od alarmu wychodza dwa przewodu zamknij/otworz jak to podlaczyc?
  • Poziom 41  
    Wszystko w temacie. Zamykam.