Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia N-Gage - error ?!

KeFFir 16 Sty 2006 18:08 1947 4
  • #1 16 Sty 2006 18:08
    KeFFir
    Poziom 2  

Hej,
    Mam mały problem z Nokia N-GAGE, mianowicie pewnego pięknego dnia chciałem ja włączyć ale wyskoczyła masa errorow "App main close" "Memmoet full" itp co chwile jakieś wyskakują a soft się nie wgrywa. Telefon mi nie upadł ani nic takie z nim sie nie stalo. Miałem wgrane parę aplikacji i gier ale nigdy nie było z tym problemów. Dziś wybrałem się do Serwisu i Pan powiedział, że trzeba wgrać nowy soft, ale kosztuje to ... 120 zł :(
    Proszę was o pomoc może spotkaliście się już z takim problemem albo powiecie mi co mam zrobić żeby wgrać nowy soft do mojego telefonu.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

• #2 16 Sty 2006 19:53
    Angelo17
    Poziom 20  

Witaj. Miałem kiedyś identyczna sytuacje ale umie w miescie koszt wgrania nowego softa do N-gage wyniosł mnie 60zl. Wiec zapłaciłem i panowie mi zrobil. Pózniej bylo wszysko oki. Pozdro

• #3 16 Sty 2006 22:54
    inventco.eu

Poziom 28  

W tel tym rozsypal sie system plikow i ratuje go tylko wgranie softu od nowa!!! :-(

U mnie takie cos to koszt 50zl.

Jesli nie masz boxa to sam tego nie zrobisz.

Pozdro,

Marek

PS: istnieje jeszcze jedna opcja, ale nie chce zalamywac, mogla pasc pamiec i wtedy trzeba ja wymienic ale jest to bardzo zadka usterka, jak do tej pory mialem ja raz.

• #4 17 Sty 2006 12:06
    KeFFir
    Poziom 2  

A czy ktos moze wie gdzie mozna wgrac soft w Warszawie w miare tanio i zeby czegos nie zwalili bardziej? Jakies zaufane miejsce.

• #5 04 Lip 2006 21:32
    313846
    Usunięty  
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME