Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVD Sony DVP-NS32 - brak napisow w DivX

16 Sty 2006 22:27 4326 3
  • Poziom 11  
    Witam
    Posoadam od niedawna odtwarzacz DVD Sony DVP-NS32 i nie moge wyswietlic w nim napisow w formacie *.txt. Czy on (bez upgrade'u) nie obsluguje tych napisow. Czy "lyka" jakies w innych formatach? Jest to dosc palacy problem, bo wszystkie divx'y mam wlasnie z tekstem w plikach *.txt i nie moge dograc do tych plyt juz innych napisow (w innych formatach). Czy jedynym rozwiazaniem jest upgrade do wersji 2.14?
    Poniewaz gdy uruchamiam na odtwarzaczu film Divx to on niewidzi tych *txt, tzn w katalogu ROOT jest tylko plik *avi, a przycisk "[...]" czyli funkcja napisow jest stale OFF. Czy aktualizacja rozwiaze ten problem, a moze obejdzie sie bez tego?
    I jeszcze jedno... sciagnalem ze strony sony plik upgrade'u o nazwie "SNEEC900.bin" dostepny poprzez ilnk z instrukcji aktualizacji softu. Natomiast w tej samej instrukcji jest mowa w p.1. o pliku "SCEEC900.bin", ale nie ma linku do takowego. Czy te dwa pliki sa tozsame? - nie chce czegos zepsuc.
    Link do instrukcji: http://www.sonydigital-link.com/HAV/downloads/downloads.asp?m=DVP-NS32&f=fw&l=pl

Prosze o porade i dziekuje z gory
    Pozdrawiam :)
    Paweł
  • Poziom 11  
    Sam sobie odpowiem. ;)
    Aktualizacja softu sie udala. Zrobilem to jakas godzine temu i do teraz testuje. Wyglada, ze wszystko Ok. Czcionka napisow jest troche mala, ale z opinii z innych watkow wynika, ze te DVD juz tak maja.
    Ale pojawil sie dziwny przypadek... Mam jedna plytke z filmem i dzwiek siada po okolo minucie od rozpoczecia odtwarzania. Co ciekawe gdy zapauzuje/odpauzuje to dzwiek wraca.... niestety tylko na kolejna minute. Ten problem dotyczy narazie tylko jednego avika. Ten sam film na komputerze jest odtwarzany poprawnie z dzwiekiem przez caly czas. Da sie cos zrobic by odtwarzacz tez sobie poradzil?
  • Poziom 21  
    Czy mógłbyś pochwalić się jak zrobiłeś upgrade? Dostałem ten odtwarzacz dwa dni temu i również nie mam napisów. Nie wiem co robić. Nigdy nie zajmowałem się sprzętem DVD.
  • Poziom 38  
    Pawel26 napisał:
    Da sie cos zrobic by odtwarzacz tez sobie poradzil?
    Zrób konwersję samego dźwięku np. programem VirtualDub. Ustaw na 44100Hz i 128 kb/s.
    Powinno pomóc.