Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat podłączenia SkyStar2 z Tunerem cyfry DSX6010 + 3 TV

17 Sty 2006 03:49 2337 5
  • Poziom 10  
    Witam

Chciałbym prosić o jakąś sugestie czy podpowiedź...

Własnie zakupilem karte SkyStar2 rev2.6D z pilotem i bede ja oczywiscie instalował w moim PC. Do odbioru SAT mam antene 90cm z w miare nowym konwerterem (nie pamietam modelu) obecnie podlaczona do tunera Cyfry+ DSX6010 ze zmienionym softem z oryg. 05.02 na 06.23 i z wgrana inna lista kanalow. W tunerze znajduje sie karta cyfry+ ale zaznaczam ze zerwalem umowe prawie rok temu więc dotychcas ogladalem jedynie niekodowane kanaly poza pakietem C+ której nie jestem abonentem. Z tego calego zestawu mam wyprowadzone 3 kable do 3 telewizorów na których bez problemu ogląda sie obraz z satelity.

Zastanawiam sie jak do tego zestawu podłączyć komputer z karta SkyStar 2, tak by oprócz oglądania na samym ekranie monitora, można było obejrzeć też na tych telewizorach...

mam nadzieje że ktoś mnie zrozumie.... ;)
    pozdrawiam
  • Poziom 24  
    Kup sobie rozgałęźnik sygnału zamontuj go zaraz za konwenterem i do każdego telewizora poprowadz odzielny sygnał a do komputera też ci tak radze
  • Poziom 35  
    Jeżeli podłaczysz dwa tunery do jednego konwertera to bedziesz mógł ogladać na dwóch tunerach jednocześnie
    programy z tylko jednej polaryzacji,do niezależnego odbioru na dwóch tunerach potrzebujesz konwertera TWIN
  • Poziom 10  
    hmm a jaki polecacie konwerter Twin ??
    tak do 100zl najlepiej oraz żebym go po roku nie wymienial...heh
    Na karcie graficznej mam wyjscie video out (HDTV) moze tak moge do telewizorow sygnal audio/video wyslac??
  • Poziom 10  
    No więc nie wiedziałem jak słowami to opisać więc narysowałem taki schemat...mam nadzieje że cokolwiek widać na nim i w miare sensownie to wygląda - chciałem przedstawić w 100% to co mam ;)