Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radioodtwarzacz Car 300 - po włączeniu nic nie pojawia się na wyświetlaczu

Sienek 17 Jan 2006 05:47 1587 8
 • #1
  Sienek
  Level 11  
  Witam,
  mój problem polega na ty, że w momencie gdy włączam radio gaśnie data, ale nic sie nie pojawia na wyświetlaczu. Ani CODE, ani SAFE kompletnie nic. Nie działa również wcisnięcie 4 i 6. Przy wcisnięciu AS i uruchomieniu radia słychać Beep, ale nic po za tym. Mam kod, ale nie mogę go wpisać. Robiłem to wszystko przy zapalonym samochodzie i przy wyłaczonym, zostawiałem radio na całą noc włączone i nic:cry:
 • #2
  ikar55
  Car audio specialist
  Przy włączonym zapłonie trzymając AS włącz radio, AS trzymaj nadal do Beep.Po tym odczekaj ok 3sek i przyciskami 1(pierwsza cyfra kodu);2 (druga);3(trzecia);4(czwarta) wprowadź kod dodając do każdej cyfry kodu 1, np. jeśli piersza cyfra "3" to 1-ką klikasz 4razy (pierwsze kliknięcie wywołuje "0") itd. Potem naciśnij AS i trzymaj do Beep(ok4sek).Wrzuć sobie kasetę i lekko podgłośnij by wiedzieć,że akcja była skuteczna.Gdy już radio będzie grało powtórz całą procedurę odkodowywania w celu deaktywacji (zwieszenia) kodu.
  Powodzenia.
 • #3
  SlaweK
  Level 43  
  A trzecią kostkę włożyłeś do radia? Jak znam życie jest odcięta i leży gdzieś w aucie głęboko.

  SławeK
 • #4
  Sienek
  Level 11  
  Udało się uruchomić radio, ale nie mam nic na wyświetlaczu, a kod wklepałem na czuja zaczynając od zera. Może ktoś wie co z tym wyświetlaczem, radio jest wyłaczone to na środkowym wyswietlaczu jest data, uruchamiam radio i data gasnie, ale nic sie nie pojawia. Wcisnięcie klawiszy 4i 6 nic nie daje.
 • #5
  slowmot
  Level 19  
  Ja bym sprawdził wyjście sterujące anteną....Po drugie:Jeśli w tym aucie nigdy nie siedział oplowski oryginał radia ,a rocznik auta młody to pojechałbym do serwisu odblokować wyświetlacz-pozdr
 • #6
  Anonymous
  Anonymous  
 • #7
  1robert
  Level 18  
  widziałem juz akcję z urwanym kablem... niby nic - ale juz pewnie sprawdzileś- czy przy wyłączonm zapłonie zalącza się podświetlanie wyświetlacza?
 • #8
  diesel5857
  Level 21  
  1robert wrote:
  widziałem juz akcję z urwanym kablem... niby nic - ale juz pewnie sprawdzileś- czy przy wyłączonm zapłonie zalącza się podświetlanie wyświetlacza?  kolega napisał że wyświetlacz przełącza się :idea:

  sprawdż czy 3 kostka jest wpięta do radia i czy nie jest obcięty z niej żaden przewód

  DIGIT 8 lub 10 nie ma znaczenia bo powinien i tak pojawić się napis SAFE
 • #9
  ikar55
  Car audio specialist
  Co drugi wyświetlacz w Astrze (8 bit) po tak długim okresie ma oberwane wewnątrz gnazdo.Trzeba go rozebrać i poprawić luty.Skoro po włączeniu radia następuje przełączenie to znak,że napięcie z autom.ant. jest doprowadzane.