Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Canon BJC 620

stwrona 27 Apr 2003 14:05 2790 8
    stwrona
    Level 11  
    Otrzymałem tą drukarke w prezencie , bez instrukji. Problem jest w tym że drukuje raz w czarnym raz w niebieskim lub czerwonym odcieniu.Próbuje wszystkich przycisków ale nie mogę utrafić na pełen zestaw kolorów. Czy jest w niej opcja drukowania np tylko czarnym?Czy istnieje możliwość resetu do ustawień fabrycznych?Pozdrowienia
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    _ARAS_
    Level 12  
    Czy świecą się 'error' i inne diody? jeśli tak napisz które i jak - będzie prościej zdiagnozowac problem, drukarke można zresetować: przy nacisniętym 'power' wyłącz z sieci - może coś da. Możesz też włączyć czyszczenie wszystkich 4 kolorów: wciśnij 'print mode' + 'envelope' razem do usłyszenia 1 sygnału, przyciskiem 'print mode' ustaw tak aby wszystkie 4 diody się zapaliły i wciśnij 'envelope' aby rozpocząć czyszczenie. Wydruk sprawdzający dysze: 'power' + 'on line' razem do usłyszenia 1 sygału. Powodzenia.
    :) Arek
    stwrona
    Level 11  
    Dzięki za podpowiedź. Wychodzi że wszystkie dysze są drożne a drukuje takim kolorem na jaki ma ochote. Przy drukowaniu palą się diody Power i On Line oraz HQ,Plain Paper,Ink i z rysunkiem koperty.I jeszcze pytanie , do czego służy przycisk FF. Pozdrowienia.
    waldix

Level 18  
    sory że się podpinam pod temat ale widze że i tak nie jest kontynuowany.
    Więc,
    posiadam podobną drukarkę dokładnie BJC-600. Po włączeniu uruchamia się (zasilacz sprawny-sprawdzałem) i to wszystko. Po jakiś 15s zapala się error i migają równocześnie diody: error, thick oraz znak koperty. Natomiast dioda Bk+ pali się cały czas. Co to może być?? Drukarka nic nie robi po włączeniu zero jakiś testów ani ruchów, komplety trup.
    curdeballans
    Level 28  
    a o czym świadczy błąd :
    po uruchomieniu miga error i zaświeca ink i Y ?
    Marek Kolodziejczak
    Level 16  
    znaczy ze brak yelow czyli zultego nie stwierdza
    curdeballans
    Level 28  
    czy po napełnieniu od razu będzie dobrze?
    Marek Kolodziejczak
    Level 16  
    dolej troche i sprawdz
    curdeballans
    Level 28  
    no niestety po dolaniu miga error , ink , i koperta.
    Próbowałem różnych kombinacji przy uruchamianiu :pwr , online. pwr,ff. pwr , ff, print mode i niczego to nie zmienia .
    nie pobiera też papieru.