Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sagem MYx6-2 ktos posiada Oryginalny soft do niego

17 Sty 2006 14:50 2954 17
  • Poziom 14  
    Witam tak jak w temacie wiem ze jest Oryginalny soft do tego fona bo w Avansie sa te telefony ale czy ktos z was ma juz ten soft i 2 pytanie czym bedzie mozna go wgrac do tego fona ?
  • Poziom 1  
    no właśnie, bardzo bym prosił jak coś ma wrzucić na jakieś ftp albo wysłać na blits(malpa)interia.pl
  • Spec od GSM
    fajnnie pieknie ale czym wy to chcecie wgrac?? przeciez z tego nie robi sie simlocka a co dopiero fleszowanie??

pozdrawiam leon.
  • Poziom 14  
    Odswieze temat bo moze cos sie juz mienilo na ten temat
  • Pomocny post
    Admin grupy GSM
    Nie masz co odświeżać bo nic się nie zmieniło i trochę jeszcze pewnie trzeba poczekać zanim wyjdzie jakiś update lub jak mówią fachowcy całkiem nowe pudełko co będzie robić tego fona, ale nie myśl czasami że czymś za free go zrobisz. Teraz sprzęty którymi można flashować sagemy kosztują ok. 1000zł.
    pozdr
  • Poziom 14  
    Dzieki ale nie chodzi mi zeby to zrobic za free moge zaplacic bo mnie juz cos trafia z pomaranczowym menu :(
  • Admin grupy GSM
    Rozumiem doskonale o co Ci chodzi ale jak napisałem wcześniej na dzień dzisiejszy nic nie robi tego Sagema i mnie też trafia bo klienci przychodzą aby im locka ściągnąć i ja bezradnie rozkładam ręce, a jak klient jeszcze doda że w tym innym komisie to robią na poczekaniu to wtedy już puszczają nerwy i mówię że jeżeli tak jest, to proszę ja im daję 10 takich fonów i za każdego płacę 100zł za locka i niech mi to zrobią. No i wtedy klient wychodzi obrażony, ale są i tacy co wracają za tydzień i przyznają że jednak nikt ich nie robi.
    Jedyne co Ci pozostaje to czekać.
    pozdr
  • Poziom 32  
    Witam, czy już ktoś wie czy coś się zmieniło w temacie, bo dostaje juz szewskiej pasji jak widzę tak ogrniczone menu (Ten co napisał to menu chyba też był).
  • Spec od GSM
    nadal nic jak cos sie zmieni napewno bedziemy o tym z tino (bo oboje czekam na ten model) trabic jak sie tylko da:)

pozdrawiam leon.
  • Poziom 14  
    jako ciekawostke dodam,że konkurencja u mnie w mieście twierdzi,że smoki ściąga z myx6-2 po 40pln i zapiera się,że na 100% z tego modelu,no ale skoro tak sądzi widać,że jest lepszy od tych co są konkretni w sagemach,chyba,że się myle ;/
  • Poziom 14  
    heheh wiem,że to bardzo śmieszne ,ale jak mu powiedziałem,że nikt w Polsce tego nie robi to on powiedział, że jak coś to on mi może własnie za te 40zl to zrobić (tino2003 wysyłaj do niego fony moge dać adres na pw pewnie on się ucieszy na przypływ gotówki z myx6-2 :D), mam pytanie czy jest w ogóle jakaś serwisówka do tego modelu dostępna ?
  • Poziom 32  
    Witam ponownie.
    Odświeżam temat, może jednak już coś wiadomo??
  • Poziom 2  
    nie ma nic i nie bedzie chyba jak na razie...
    dzis zobaczylem artykuł w gazetce "Twoja komórka" na temat naszego zwalonego softu w sagemach....
  • Poziom 15  
    niom orginalny to szczyt mazen bez tego pomarancza i smiesznych blokowan fajnie by bylo ale nimoge znalesc nawet poza polska :(
  • Poziom 13  
    ja też nie jestem zadowolonyz tego badziewskiego softu orange. Ale hmmm.... czytałem gdzieś, że można odwalić pare "sztuczek" tzn. Idziesz to salonu orange, bajerujesz że telefon sie wiesza, ITP. Albo gadasz że ten blokuje połowe funkcji telefonu przezto go tak spowalnia. Przy odrobinie szcżescia i upier***wości może sie udać :D