Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

d500 uwalilem przy grzaniu

macek 18 Jan 2006 12:51 933 4
    macek
    Level 24  
    Witam w telefonie nie dzialaly przyciski przy wysietlaczu wymiana tasmy nic nie dala sprawdzilem do kondensatorow byly przejscia wiec wygrzalem u200. No i mam zonka telefon nie rusza siedze nad nim juz dlugo czy mozliwe ze przegrzalem to dziadowstwo. Co teraz moge zrobic na przycisku power mam 2,5 v przy zwarciu plynie niewielki pradizk.
    Hubert24
    Level 11  
    Tak z Ciekawości się spytam czym grzałeś ....oraz czy dokonałes wstepnego grzania?
    macek
    Level 24  
    grzalem hot airem 968 temperatura ok 320 grzalem bez wstepnego grzania ale stopniowo i powoli.
    djjack
    Level 27  
    Sprawdz na boxe czy wchodzi w tau mode jesli nie to wina oprogramowania prawdopodobnie bedziesz musiał fleshowac a odnosnie przyciskow to przelotki sa do bani .Płytka do wymiany juz nie pierwszy raz z tym sie spotkałem ,chyba ze nie lubisz klijenta to wystarczy w miejscu przelotki lekko ja nakuc i powraca przejscie ale nie jest to na stałe.
    macek
    Level 24  
    Sprobuje cos pokabinowac z boxem. A jezeli chodzi o przelotki to sprawdzalem przejscia zgodnie z serwisowka jak nie zrobilem jakiegos bledu po drodze to sa przejscia do kondensatorow na plycie glownej. Ale narazie bym chcial ozywic to g... Sprobuje go przefleszowac