Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm do Astry

zymek7 18 Sty 2006 18:54 878 4
  • #1 18 Sty 2006 18:54
    zymek7
    Poziom 9  

Mam problem. Od trzech tygodni jestem szczęsliwym posiadaczem Opla Astry z 1992r. W nocy jakieś cwaniaczki się włamali, chcieli ukraść moje biedne auto. Wyłamali blokadę i dekiel pod przełącznikami i ukradli tylko radio. Proszę o jakieś informacje odnośnie prostego ale niezawodnego alarmu. A może ktoś ma na zbyciu tani a dobry alarm. Proszę o sugestie jak zabezpieczyć auto. Dzięki.

• #2 18 Sty 2006 19:05
    gracus7
    Poziom 26  

montowałem koledze do opla Astry alarm INFERNO który sprawuje się całkiem nieźle juz 2 lata ale jeśli chcesz kupić dobry alarm to dołozysz 20zł i kupisz SUPER FORTECĘ którą montuję juz bardzo długo i nikt jeszcze nie wrócił z reklamacją!! koszt kopletu nie przekroczy 200zł + oczywiście montaż!!!

• #3 18 Sty 2006 19:10
    Marek J.
    Moderator Zabezpieczenia Stacjonarne

Witam.
    Na serwisie aukcyjnym allegro, są alarmy od 80 zł i to wcale nie najgorsze.
    Na początek można zainstalować sobie straszaka w postaci pulsującej diody na 12V=, oraz dodatkowo zainstalować odcięcie zapłonu poprzez ukryty wyłącznik.
    Pozdrawiam Marek J.

• #4 18 Sty 2006 19:23
    damkoz
    Poziom 19  

To zależy ile chcesz wydać na zabezpieczenia pieniędzy. Ja to obliczam w ten sposób - ile chcesz tym samochodem jeszcze jezdzić. Jeżeli dłuzej niż rok to zainstaluj jakiś konkretny alarm, proponuje Ampio, wiele tego założyłem i nie miałem ani jednej reklamacji. Alarm jest naprawde super a do tego ma niezależny immobiliser opcję antynapadu itd. Nie polecam alarmów za paredziesiąt złotych z allegro, W WIEKSZOŚCI jest to szajs i bubel. Moja siostra ma takie cudo w escorcie i nie przejaskrawiając co kilka dni się psuje. Po naprawie podziała i znowu w kółko. Jeżeli nie chcesz wydawać większej kasy to zamontuj jakieś ukryte wytłączniki i np syrenę pod zapłon.

• #5 19 Sty 2006 00:12
    kzaw
    Poziom 27  

polecam superfortecę. Poza tymw dziale "zbezpiezenia i alarmy" znajdziesz dużo informacji na ten temat.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME