Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

panowie mam problem zainstalowałem kodeki na czysty system

mateusz lamparski 19 Jan 2006 02:16 819 8
    mateusz lamparski
    Level 18  
    kodeki fdshow-20051221 (codec video) i przycina mi sie film hooligans co zrobić ? może jakaś konfiguracja dodatkowa ?
    neo_plonsk
    Level 18  
    A sprobuj odinstalowac kodeki i zainstalowac subedita playera z pakietem kodekow. Jaki masz sprzet ?
    mateusz lamparski
    Level 18  
    prosze pana, pytam sie o kodeki a nie o sprzęt , sprzęt jest wystarczający .
    Bezimenny
    Level 15  
    W takiej sutuacji zacznę wróżyć. Myślę, że wywróżę. Proszę zainstalować sobie DirectX 9.0b. FFDShow - Video, korzystają z biblotek DirectX. Następna wróżba skończ z oglądaniem DiviX-ów lepiej kupuj filmy na DVD. Wspomożesz przemysł filmowy.
    woto0
    Level 18  
    Wyinstaluj ffdshow i zainstaluj jakis inny pakiet kodeków np. Divix Pack. u mnie goły ffdshow, miałem podobny problem. Jeszcze pytanko - film zapuszczasz z płyty czy z dysku?
    Bezimenny
    Level 15  
    Trochę o sprzęcie i oprogramowaniu, którego używa Mateusz Lamparski
    można dowiedzieć się z tego linku https://www.elektroda.pl/rtvforum/download.php?id=148164
    Na koniec radzę, aby Mateusz wyłączy na czas oglądania program antywisurowy Kasperskiego. On poważnie obciąża system - procesor.
    j.starostecki
    Level 11  
    Witam!
    Panowie przede wszystkim parę ważnych zasad:
    1. Trzeba wyeliminować czy film chodzi tak tylko na Twoim kompie czy u innych tez (czy w ogóle jest sprawny i dobrze skompresowany)!
    2. Pamiętajmy nie instalujmy więcej niż jeden pakiet kodeków bo mogą sie gryźć i m.in. w ten sposób sie będzie zachowywał film (zostawić wybrany i odinstalować resztę).

Pozdrawiam
    EnTeR!
    hunterhouse
    Level 26  
    ja od jakiegoś czasu używam allplayera i instaluje kodeki przez opcje live update i jeszcze nie miałem z tym problemów. w sumie nie testowałem tego w jakiś super sposub ale oglądałem już troche filmów i wszystkie chodziły.

poprzednio używałem kodecpaca z jakiejś czeskiej strony "Codec Pack All" i też nie miałem problemu
    Rabi2000
    Level 13  
    Jesli wlaczony "postprocessing" to wylaczyc.