Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf II '87, 1,6 benzyna, szarpie na niskich obrotach

19 Sty 2006 17:01 1874 3
  • Poziom 1  
    Witam mam golfa II z z 1987 roku silnik 1,6 benzyna na gaźniku.
    mam problem bo na niskich obrotach szarpie i chodzi na wysokich obrotach nie wiem co jest aha mam zepsute ssanie i nigdzie nie mogę go dostać ale z tym ssaniem też szarpie pomóżcie mi rozwiązać ten problem z góry dzięki narazie. Chodzi oto ze trudno sie go odpala a nieraz brakuje mu mocy na kazdym biegu ale glownie chodzi o to ze jak jest zimny to w ogole nie da sie nim jechac byc moze to wina ssania ktore jest przerobione na reczne bo automastycznego nie mozna dostac bylbym wdzieczny za namiary na te wlasnie czesc woj pomorskie pow czluchow .
  • Poziom 23  
    napisz dokladniej i bardziej zrozumiale o twoim problemie bo teraz nic nie wiemy pozdr
  • Poziom 20  
    Witam
    Mozliwe, ze to sonda Lambda o jej sprawdzaniu było juz na forum, poszukaj
    Pozdrawiam
  • Poziom 24  
    sonda lambda w gaznikowcu? Moze sie myle, ale wydaje mi sie ze sondy sa tylko przy wtryskach.
    Maja- piszesz tak ze naprawde ciezko sie zorientowac o co chodzi. Jesli byla ingerencja w gaznik (przerobka ssania) - moze rzeczywiscie cos nie tak jest zrobione i to jest wina. Ale moze to byc tez niesprawny uklad zaplonowy (stare swiece, kable, moze cos z cewka lub z modulem zaplonowym itd) - Sprawdz caly uklad, czy wszystko ok. Moze tez zla regulacja gaznika. Moze slaby uklad elektryczny (slabe kable, brudne styki, slabe ladowanie itd). Generalnie wiele rzeczy moze byc, za malo jest danych, napisz cos wiecej (i blagam, nie tak chaotycznie :) )