Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NFS MS - nie rozpoznaje sterowników z radeona 9200se 128

19 Sty 2006 17:32 1362 15
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z odpaleniem nfs MS mianowicie nie rozpoznaje mi on sterowników z radeona 9200se 128 i gdy odpalam gre pozostaje tylko czarny ekran ;/ co z tym zrobić ?? próbowałem już wielu sterowników i nic sie nie dzieje innego o co mu chodzi ??

Pozdro

PoLo
  • Moderator Samochody
    Czy podczas czarnego ekranu słychac coś w głosnikach?? jakies efekty gry?? i jaki masz monitor?
  • Poziom 10  
    Nie nieslychac zadnego dzwięku a monitor to LG Flatron ez T710 PH i jak jush mowilem nie rozpoznaje mi wersji sterownikow do kary graficznej ;/:(
  • Poziom 30  
    Skoro twierdzisz ze to problem ze sterownikami do karty graficznej to dlaczego ich np nie przeinstalujesz albo zainstalujesz jakichs innych np: Omegi. Mi na Radeonie 9100 i sterownikach omegi MW dziala bez problemu :)
  • Poziom 10  
    a mogl bys mi podeslac te sterowniki na majla ??: polo(malpa)dronet.pl bo mam xp 64 bity ;/ i mozew to przez to a sterownikow juz sie nainstalowalem tyle roznych ze juz niemam pojecia i zadne nie dzialaly ;l/ <help> h\jezeli mozesh to zapodaj te sterowniczki na nich sprobojem thx :)
  • Poziom 30  
    Na screenie pokazałeś że gra poprawnie wykryła pamięć na grafice. Ale nie napisaleś czy gra zaczeła działać czy dalej po uruchomieniu masz czarny ekran.
  • Poziom 10  
    Więc jest tak : W lewym górnym rogu widać tylko kursor ;/ nieruchomy a w prawym górnym rogu pojawil się czerwony prostokącik ;/ o co chodzi ??:(

Dodano po 27 [minuty]:

a jednak udalo mi się go uruchomić ale to jak działa to porażka a nie wydaje mi sie zeby ta karta byla az tak do dupy ;/ :(na minimalnych sie tnie ;/ co z tym shitem zrobic ?? a kompa mam :

Proc: 2600 Intel Celeron
    ram: 256 DDR
    karta: Sapphire Radeon 9200SE 128 Ram Atlantis
    i to wszystko co moze byc wazne pomozcie mi bo juz niemam cierpliwosci zeby NFSU2 Się zacinał , MW To juz totalna lipa co z tym jest ?? jak to poustawiac zeby bylo dobrze??<hmmm>

Dodano po 7 [minuty]:

Operating System System Model
    Windows XP Professional Dodatek Service Pack 2 (build 2600) VIA Technologies, Inc. P4X266E-8235
    Enclosure Type: Desktop
    Processor a Main Circuit Board b
    2,65 gigahertz Intel Celeron
    8 kilobyte primary memory cache
    128 kilobyte secondary memory cache Board: P4X266E-8235
    Bus Clock: 100 megahertz
    BIOS: Phoenix Technologies, LTD 6.00 PG 06/27/2003
    Drives Memory Modules c,d
    40,04 Gigabytes Usable Hard Drive Capacity
    1,04 Gigabytes Hard Drive Free Space

HL-DT-ST CD-RW GCE-8525B [CD-ROM drive]
    HL-DT-ST DVD-ROM GDR8161B [CD-ROM drive]
    Stacja dyskietek [Floppy drive]

SAMSUNG SP0411N [Hard drive] (40,06 GB) -- drive 0, s/n 0814J1AX238424, rev TW100-08, SMART Status: Healthy 256 Megabytes Installed Memory

Slot 'A0' has 256 MB
    Slot 'A1' is Empty
    Slot 'A2' is Empty
    Local Drive Volumes

c: (FAT32 on drive 0) 5,24 GB 744 MB free
    d: (FAT32 on drive 0) 34,80 GB 300 MB free
    Network Drives
    None detected
    Users (mouse over user name for details) Printers
    local user accounts last logon
    PoLo 2006-01-20 18:36:30 (admin)
    local system accounts
    Administrator never (admin)
    Go�ć 2006-01-20 22:51:16
    Pomocnik never
    SUPPORT_388945a0 never

DISABLED Marks a disabled account; LOCKED OUT Marks a locked account
    None detected
    Controllers Display
    Standardowy kontroler stacji dyskietek [Controller]
    Kontroler VIA Bus Master IDE [Controller]
    Podstawowy kanał IDE [Controller]
    Pomocniczy kanał IDE [Controller] SAPPHIRE RADEON 9200SE ATLANTIS (Omega 3.8.205) [Display adapter]
    SAPPHIRE RADEON 9200SE ATLANTIS - Secondary (Omega 3.8.205) [Display adapter]
    LGE T710PH [Monitor] (15,7"vis, styczeń 2004)
    Bus Adapters Multimedia
    Rozszerzony kontroler hosta do USB VIA
    Uniwersalny kontroler hosta USB VIA Rev 5 lub nowszy (3x) C-Media AC97 Audio Device
    Standardowy port gier
    Communications

a to dokladniejsza specyfikacja tego ***** :P <help>
  • Poziom 14  
    Wyłącz Pixel Shader i ustaw Vertex Shader na 1.0. Potrzebny jest do tego program Riva Tuner albo !aTuner Gra trochę straci na uroku, ale na średnich detalach można spokojnie grać. :|
  • Poziom 10  
    Sezamie A Mógł byśmnie Conieco naprowadzić jak to zrobić ??:D Bo jeszcze nie używałem tego programu i jestem bladyy :( <help>:):D:D:D
  • Poziom 14  
    Opiszę dla przykładu, jak należy to robić w programie !aTuner. Uruchamiamy program, klikamy na More Settings... , Direct3D Extra Panel... potem ustawiamy zgodnie z poniższym zdjęciem. Naciskamy OK i w głównym ApplyD 3D Settings. Obraz na chwilę zniknie i pojawi się, jednak jeśli wysoczył by błąd należy tym się nie przejmować i uruchomić system ponownie. Teraz uruchamiamy i sprawdzamy czy 3D Mark 2001 SE działa. Jeśli nie to przestawimy opcję Vertex Shader na 1.1 i testujemy ponownie.
    W sprawie pamięci operacyjnej RAM to kolego trzeba wiedzieć, że NFS MW jest bardzo pamięcio-żerny i to komfortowego grania potrzebuje 512 MB.
  • Spec od komputerów
    polo1990 - dokladnie odwrotnie niz napisales - ta karta jest bardzo do D. I masz malo pamieci.
  • Poziom 10  
    A 3D Mark 2005 może być?? bo nie potrafie nigdzie dorwać 2001

Dodano po 10 [minuty]:

no i niestety nieda się tego zmienic dlaczego ?! o co moze chodzic ?! zamieszczam zrzut tam wszystko dokladniej