Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Jak w陰czyc Bluetooth w biosie na p造cie MSI

20 Sty 2006 13:55 3828 8
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich:)
    Mam p造tke MSI i mam doniej bluetooth z USB tylko ze jak podlaczam to nie wykrywa mi tego, zpaewne trzeba to jakos w biosie ustawic
    opis plyty: http://www.tomshardware.pl/motherboard/20021007/kt400-09.html
    na tej stronce jest pokazana moja plytka z krotkim opisem. Jest rozniez bluetooth.
    z g鏎y dzieki za pomoc :)
  • Specjalista - kserokopiarki
    Jesli posiadasz instrukcje dostarczon razem z p造t warto do niej zaj瞠.

machina
  • Spec od komputer闚
    Pod陰czy貫 zgodnie z opisem ? " Usuni璚ie nalepki z drugiego portu (zerknijcie na zdj璚ie) i pod陰czenie urz康zenia USB dezaktywuje Bluetooth."
    Poza tym poszukaj w biosie czy masz opcje w陰czenia i wy陰czenia Bluetooth.(chyba w Integred Pherypherials)
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    jankolo napisa:
    Uzupe軟i wypowied kolegi K3:
    3. prosz poda producenta i model posiadanego przez koleg adaptera Bluetooth.

tyle ze wszystko jak na razie wskazuje na to, ze kolega kriss.pl probuje uruchomic BT jednoczesnie nie posiadajac modu逝 BT....

posiada jedynie sledzie z USB, na kt鏎ym jeden z port闚 jest zas這niety nalepka informujaca, ze po jej usunieciu i wlozeniu tam czegokolwiek wspomniany BT przestanie dzialac....
  • Pomocny post
    R.I.P. Zas逝穎ny dla elektroda
    Kolego K3, te mnie takie w徠pliwo軼i nurtuj. Dlatego postawi貫m to pytanie.
  • Poziom 23  
    kriss.pl napisa:
    Tylko ze ja mam plyte MSI KT4V
    No ale wszedlem na ta stronke i juz wszystk wiem.
    Czyli tak naprawde nie mam BT - ale szkoda:(

Dodano po 3 [minuty]:

http://www.msi.com.tw/program/products/mainboard/mbd/pro_mbd_detail.php?UID=362
    To jest moja plyta

ja w豉郾ie dzi dolo篡貫m do niej (KT4V) modu BT...

modu逕 postaci 郵edzia z antenk, podpinany kabelkiem do pinout-闚 na MoBo...(intsrukcja strona 2-21) kosztowa mnie 15z :D dzia豉 bez problemow