Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki wybrać programator? Który jest lepszy - Willem 5.3 czy Willem 6.0

Jan2000 20 Jan 2006 23:59 4904 7
    Devilo
    Level 11  
    Willem 6.0 jest to nic innego jak Willem 4.0 ze zmieniona numeracją i mniejszą obudową - taki chwyt marketingowy.
    Polecam 5.3, a już niedługo nowa wersja (najpóźniej połowa lutego 2006), która będzie programowała układy AT89.. (coś jak willem i msc51 w jednym), odsyłam do strony producenta www.telwis.pl.

pozdrawiam serdecznie
    Artur
    rtv.service
    Level 28  
    Witam,
    drugij tydzien jak niemoge skontaktowaczszie z "gotronik'iem", co tam szie stalo? Morze pozmienialiszie telefony? Czy ktosz cosz o tym wie...
    ..."telwis" niema willema ???
    Devilo
    Level 11  
    Panowie (i Panie jeśli są) ... już jest! - nowa wersja Willem'a 5.3AT firmy Telwis, która programuje również układy AT89xxx. Dodatkowo kilka drobnych udoskonaleń w porównianiu do wersji 5.3 i 5.3 Premium.

bezpośredni link do strony producenta: http://www.telwis.pl/index.php?cPath=22_24

ps. najlepszą wiadomością jest niewątpliwie to, że cena nie uległa zmianie.

pozdrawiam
    Artur
    DooBLER
    Level 12  
    Witam mam pytanie, które pasuje do tematu

Jaki programator wybrać:
    PROGRAMATOR 1
    PROGRAMATOR 2
    może jeszcze jakiś inny do 30 zł
    Chcę programować Atmege 16 przy pomocy PonyProg
    Nie mam weny aby budować programator samodzielnie, a rozwiązanie bez bufora mnie nie zadowala :P
    Dopiero zaczynam zabawę z µC, wiec nie jestem zbytnio w temacie, liczę na Waszą pomoc :D

Pozdrawiam
    DooBLER
    Level 12  
    Nikt nie podpowie?
    Który z powyrzszych wybrać? A może kupić oryginalsy ZL2PRG za prawie 90 zł?

Jeszcze raz prosze o pomoc i pozdrawiam
    mzielin
    Level 22  
    Wszystkie te programatory to tylko bufor 244. Jak nie chcesz budować samodzielnie to wybierz taki, który Ci ułatwi najbardziej pracę. Wybierz ten z kabelkiem ... w tym tańszym będziesz go musiał sam zrobić , a za 4 zł .. nie warto się męczyć ;)
    SP7FFY
    Level 11  
    Wiam wszystkich
    Proszę o pomoc przy pomocy PonyProg chcę zaprogramować PIC16F877 jakiego użyć programatora, mile widziany schemat.
    Dziękuję za pomoc.
    Leszek