Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat 93r. 1.9D-co to za moduł ?

21 Sty 2006 06:54 1585 9
  • Poziom 14  
    Witam.
    Co to jest za moduł?? Znajduje się pod tylnym siedzeniem w VW Passat 93r 1.9 D. Domyslam sie że może opn być związany z centralnym zamkiem i domykaniem szyb. Pytam ponieważ chcę podpiąć do auta alarm a posiada on już firmowy centralny i ma możliwość domykani szyb z kluczyka. Jak ewentualnie podpiąć alarm żeby można było wszystkim sterować pilotem.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    A jak do niego podpiąć alarm ?? I czy to jest tak zwany moduł komfortu??
  • spec od auto-elektro
    ale co chcesz podpiac? plus i mase (masa brazowy , plus czerwony)
  • Poziom 14  
    Witam. Ten samochód jesli posiada domykanie szyb z kluczyka to ma moduł komfort, ale ja zawsze wpinalem sie w wiązke z drzwi kierowcy.musisz mieć sterownik zamka centralnego taki co obsługuje zamki pneumatyczne z wydlużonym czasam ok 3 s. W pniedziałek bede w pracy i spróbuje wysłać Ci schemat.
  • Poziom 17  
    musisz mieć alarm z 35 sekundowym impulsem zamknij podłączonym pod przewód zamknij w słupku kierowcy(sprawdz czy po przekręceniu kluczyka w pozycję zamknij na dłużej przy uchylonych szybach zaczną się zamykać(włącznie z szybrem))
  • Poziom 14  
    Bedzie Ci cieszko znaleśc taki sterownik z impulsem 35 sekundowym, ja zazwyczaj stosuje ST1000 i zwiekszam wymieniam kondensator zamykania na coraz wiekszy aż bedzie ok, na poczatek spróbuj 47mikro, jutro spróje wysłać Ci schemat
  • Poziom 14  
    Witam, więc wedle opisów powinno to być tak:zamek sterowany plusem, zielony otwieranie, popielaty zamykanie w okablowaniu drzwi kierowcy.
    Modele wyposażone w elektryczne ster. szyb posiadają zamek centralny COMFORT. aby zrealizować funkcję domykania szyb ele. należy zastosować system umożliwiający ustawienie długiego czasu impulsu zamykania, ewentualnie moduł FOX M2 (moduł sterujący zamkiem centralnym) i ustawić przy użyciu trymera maksymalny czas impulsu zamykającego (lub tak jak wcześniej pisałem ST1000 i wymiana kondensatora).
    podłaczenia należy wykonać wedle schematu, wiec spróbuj zdobyć ten sterownik a ja wieczorem spróbuje przesłać schemat.
    Pozdrawiam[/img]
  • Poziom 14  
    nie wiem co to jest ale nie moge wysłać tego schematu bo wyskakuje "rozszerzenie bmp jest niedozwolone"
    jutro spróbuje inaczej.