Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

co do dsc 5020

21 Jan 2006 11:58 975 2
  • Level 10  
    posiadam centrale dcs 5020 mam podzieloną ta kilka partycji i potrzebuję zaprogramować pgm jako zapamiętane w systemie zdarzenia (typ 10),w opcjach tego pgm właczam opcję 7( napad) czyli chcę aby po naruszeniu lini napadowej podał masę, przypisuję go do partycji 2 , bo w niej mam przyciski napadowe, i wszystko jest wporządku dopuki przyciski napadowe nie są wcisnięte tzn cały (czas linia otwarta) i gdy wtedy zazbrajam lub rozbrajam partycję pierwszą to pgm zmienia swój stan tzn podaje masę gdy zazbrajam i zabiera gdy rozbrajam , i tak jest cały czas aż nie odblokuje tych przycisków.
    A pozatym kolejna wada tej centrali to taka , gdy posiadam jeden szyfrator a centrala podzielona na wiele partycji wiadomo ze szyfrator jest przydzielony do jednej partycji na stałe. i gdy właczy sie alarm w innej partycji (zakładam ze nie wiem w której) to nie moge go od razu wyciszyć jezeli nie wyje w tej partycji do której jest przydzielony szyfrator, tylko musze przełączać sie pokolei az znajde w której wyje, a wiadomo jak to jest gdy wyje nad głową
    Miał ktoś podobne doświadczenia?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • OptexOptex
  • Level 18  
    Spróbuj jeszcze raz opisać jaśniej te nieprawidłowe zachowanie się wyjść PGM, a najlepiej opisz swoje oczekiwania, co centralka ma robić - może uda się pomóc.
  • Level 15  
    A czy prawidłowo zparametryzoałeś linie ?
    Co do lokalizacji alarmów to najlepiej jest zamontować diody led np w dolnej części klawiatury i przypisać je do PGM z poszczególnych stref jeśli masz mało pgm to zastosuj dodatkowy moduł gorżej z przewodami ale i nato jest sposób
    pozdro
    czaruncio