Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Filmy na starym laptopie.

21 Sty 2006 12:00 1623 3
  • Poziom 17  
    Witam

Mam lapka 120MHz 16 ram i 2GB dysk.
    próbowałem programy przeznaczone do odtwarzania filmów na starych kompach i to nawet trochę pomagało ale kosztem jakości obrazu i dźwięku. Lapka mam podpiętego sieciówką do stacjonarnego, czy dało by się zrobić tak żeby film był na stacjonarnym odtwarzane a laptop pełnił by funkcje monitora ? :D

Za niedługo wpadnie mi w ręce drugi laptop IBM 560x PI 233MHz, 48ram i 2,1GB dysk =>czy na takim sprzęcie poszedł by film bez żadnych kombinacji ?

pozdr.
  • Poziom 11  
    ja mialem toshibe satelite pII 233 i 160mb ramu filmy bez napisow slabej jakosci jeszcze jakos szly, ale z napisami mozesz zapomniec, sa niby jakies specjalne programy co wypalasz plytke bootowalna i niby ida nawet na mmx166 ale nie sprawdzalem
  • Poziom 20  
    ja mam stacjonarny 233mhz, 160ram, grafa 2mb, bo unieruchomiłem ten drugi wiele lepszy komp.
    Divx - ciężko ale bez napisów może jako tako być(co 10min trzeba pauzowac zeby się załadował). MPG i VCD chodzą i nawet bardzo się nie tną.
    te filmy chodzą z CD 24x na full-screen w programie cinema player, on mało obciążą system w przeciwieństwie do media playera, winampa.
    GRUNT-DUZO RAMU bo wtedy można załadawać część folmu i nię nie tnie. (to pauzowanie do tego służy)