Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

telewizor + komputer czemu nie wyświetla filmow

jedi9 21 Jan 2006 21:16 1388 3
    jedi9
    Level 15  
    witam!
    mam takie pytabko czemu gdy podłącze telewizor do kompa to nie wyświetla mi filmow ?? mam telewizor Unitra Syriusz TC502 grafika GForce 4 MX440
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    gwarych
    Level 21  
    Albowiem należy jeszcze skonfigurować wyjścia karty graficznej - czyli po prostu włączyć TVOUT. Zwykle to wystarczy (ustawienia właściwości sterownika karty - włączenie drugiego monitora=TV). Nie wiem jak w Twoim modelu, ale można zwykle wykonać to na dwa sposoby:
    a) klonowanie pulpitu czyli to samo na TV co na monitorku;
    b) rozszerzenie pulpitu czyli tu coś robisz tam oglądasz jednocześnie ...

...różnie w różnych kartach i sterownikach a także SO - czasem bywają jakieś błędy i kłopoty - ale wtedy trzeba to dokładniej zanalizować i opisać...
    Platon
    Level 42  
    " gdy podłącze telewizor do komputera to nie wyświetla mi filmow" - od samego podlaczenia komputera do TV filmy nie zaczynaja sie wyswietlac. Trzeba jeszcze wlaczyc jakis program do ogladania.
    Ale nie wiedomo, czy w ogole cos na TV widac, pulpit, czy cos. Bo autor zapomnial chyba sporbowac pomoc sam sobie jakimkolwiek opisem.
    jedi9
    Level 15  
    dzieki wszystkim temet uwazam za zamkniety

Moderated By jankolo:

Temat zamykam